Opera Mini 5 beta - dedykowana wersja dla Windows Mobile

Newsy
Żródło: Opera
Opinie: 1

Opera Software udostępniła dzisiaj natywną wersję Opery Mini 5 beta na telefony z Windows Mobile 5 i Windows Mobile 6. Integrując Operę Mini z platformą Windows Mobile, Opera dostarcza zoptymalizowaną wersję przeglądarki Opera Mini, która zdecydowanie poprawia wydajność i ogólne doświadczenie użytkownika. Najnowsza wersja na Windows Mobile w przeciwieństwie do tradycyjnych wersji nie wymaga Javy. Oznacza to, że Opera Mini będzie działać na każdym telefonie z Windows Mobile.

Opera Mini 5 na Windows Mobile zawiera ten sam bogaty zestaw funkcji, co wersja bazujące na Javie. Znane i lubiane funkcje, takie jak przeglądanie w kartach, menadżer haseł, zakładki i Szybkie wybieranie są wbudowane dla wygody użytkowników.

Jedną największych zalet Opery Mini jest kompresowanie przesyłu danych o maksymalnie 90%, co daje w rezultacie znaczne poprawienie szybkości ładowania się stron. Kompresowanie dodatkowo redukuje koszty w przypadku opłat pobieranych od jednego megabajta, lub korzystania z drogiego roamingu.

Użytkownicy Windows Mobile 5 i Windows Mobile 6 mogą pobrać Operę Mini 5 bezpośrednio ze swoich telefonów ze strony http://m.opera.com/next/, lub dowiedzieć się więcej na stronie: http://www.opera.com/mini/next/. Java w telefonie nie jest potrzebna, by pobrać tę wersję.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    kordi pisze: 2010-03-04 10:50
    Ciągle brak opcji "otwórz link w tle" - co sprawia, że zabawa z wieloma kartami ma mały sens. Opera link dalej nie działa z zakładkami PC. Na plus mogę powiedzieć, ze wydaje mi się, że ta wersja ładuje strony szybciej od poprzednich. W zasadzie niewielka różnica w szybkości reakcji z porządnym broadband'em ... ale z drugiej strony może akurat operka ma dobry dzień dzisiaj (to się zdarza). Z minusów, że scrolowanie opornie chodzi.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: