Opera uruchamia VPN Pro na smartfonach z Androidem

Newsy
Opinie: 0
Opera uruchamia VPN Pro na smartfonach z Androidem

Opera wprowadziła nową usługę VPN Pro - subskrybowany serwis premium VPN, działający bez konieczności instalowania aplikacji. VPN Pro oferuje użytkownikom Opery bezpieczeństwo i prywatność dla urządzenia z Androidem.

VPN Pro może chronić do 6 różnych urządzeń z systemem Android w ramach jednej subskrypcji. Dane użytkownika są bezpieczniejsze dzięki technologii szyfrowania nowej generacji.

Usługa oferuje dostęp do ponad 3000 prywatnych serwerów sieciowych w ponad 30 wirtualnych lokalizacjach na całym świecie, umożliwiając użytkownikom przesyłanie filmów, pobieranie plików i przeglądanie sieci w bezpieczny sposób, dzięki połączeniu VPN. Ponadto użytkownicy mogą przejść na specjalny tryb oszczędzania danych.

VPN Pro może być używany na Androidzie 6.0 i nowszych wersjach systemu. Aby zwiększyć bezpieczeństwo urządzenia, użytkownicy mogą subskrybować Opera VPN Pro bezpośrednio w przeglądarce, wykonując 4 kroki:

  • pobranie najnowszej wersję przeglądarki;
  • uaktualnienie do VPN Pro;
  • wybranie rodzaju abonamentu;
  • postępowanie zgodnie z instrukcjami dotyczącymi płatności za pośrednictwem Sklepu Google Play.

Opera oferuje również dostęp do zespół ekspertów, który będzie stanowił obsługę klientów VPN Pro. Wsparcie będzie można uzyskać za pośrednictwem Centrum pomocy (Support) lub przez czat i e-mail, które są dostępne tutaj.

Każdy może skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Opcje cenowe wersji beta to 11,99 PLN za miesiąc i 8,66 PLN miesięcznie w przypadku kwartalnej subskrypcji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: