OPPO Enco Air – nowe bezprzewodowe słuchawki za 399 zł

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Enco Air – nowe bezprzewodowe słuchawki od OPPO

OPPO wprowadza na polski rynek bezprzewodowe słuchawki Enco Air.

Od 11 czerwca słuchawki Enco Air dostępne będą w cenie 399 zł. 

Będzie je można kupić w sklepach internetowych w partnerskich sieciach retail OPPO oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Nowy model słuchawek OPPO ma dwa mikrofony i technologię rozpoznawania ludzkiego głosu. Za jakość brzmienia odpowiada 12-milimetrowy przetwornik, a o jakość przesyłu dba kodek AAC HD.

Użytkownicy Enco Air będą mogli słuchać muzyki do 4 godzin, przez 2,5 godziny prowadzić rozmowy, a z etui ładującym będą w stanie odtwarzać ulubione utwory przez 24 godziny. Naładowanie słuchawek do 100% trwa natomiast 1,5 godziny. Tyle samo czasu jest potrzebne by uzupełnić energię etui.

Słuchawkami możemy sterować za pomocą dotyku. Wystarczy dotknąć dwukrotnie słuchawki, aby przełączyć utwór lub odebrać połączenie. Trzykrotne dotknięcie pozwala natomiast na przywołanie asystenta głosowego Google.

Zaawansowane funkcje obsługi bezprzewodowych słuchawek OPPO są dostępne z poziomu dostępnej na polskim rynku aplikacji HeyMelody

Waga słuchawek to 3,75 g.

Słuchawki wyposażono w Bluetooth 5.2.

Enco Air otrzymały certyfikat TÜV Rheinland. Są to pierwsze słuchawki TWS na świecie, które mogą pochwalić się tym certyfikatem. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: