Biały OPPO Find X5 Pro

Newsy
Opinie: 0
OPPO Find X5 Pro

W kwietniu 2022 roku w Polsce zadebiutował smartfon OPPO Find X5 Pro. Do tej pory był on dostępny w kolorze czarnym, a teraz debiutuje na rynku biały wariant kolorystyczny.

W Polsce Find X5 Pro jest dostępny w obu kolorach za 5999 zł.

Telefon jako jeden z pierwszych otrzymał aktualizację do systemu Android 13 Beta 1.

Ma on trzy obiektywy. Ultraszerokokątny, Sony 50MP IMX766 o wielkości matrycy 1/1.56” i rozmiarze piksela 2um (µm). Główny aparat wykorzystujący tę samą matrycę i 5 – osiową stabilizację obrazu. Trzeci to teleobiektyw 13MP z 5x zoomem hybrydowym i 20x zoomem cyfrowym.

OPPO Find X5 Pro wyposażono też w ekran o częstotliwości odświeżania 120Hz wyświetlający miliard kolorów, układ SoC obsługujący łączność 5G, system szybkiego ładowania SUPERVOOC 80W oraz AIRVOOC 50W czy baterię o mocy 5000 mAh z systemem Battery Health Engine.

Specyfikacja smartfonu OPPO Find X5 Pro jest tutaj

Smartfon jest do nabycia w zestawie z ładowarką AIRVOOC 50W, która umożliwia naładowanie baterii w przeciągu 47 minut. Charakteryzuje się możliwością ładowania zarówno w pionie, jak i w poziomie oraz automatycznym przełączaniem na tryb cichy po zmroku. Smartfon można ładować bez konieczności ściągania etui (grubość do 2mm).

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: