OPPO Reno 8T od dziś w polskich sklepach

Newsy
Opinie: 0
OPPO Reno 8T od dziś w polskich sklepach

W Polsce zadebiutował nowy smartfon OPPO z serii Reno – Reno 8T.

Od 1 lutego Reno 8T można kupić za 1699 zł w polskich sklepach i u wybranych operatorów komórkowych.

Ceny smartfonu w ofertach abonamentowych Orange (tutaj) i sieci Plus (tutaj).

Reno8 T jako pierwszy telefon z serii Reno został wyposażony w obiektyw portretowy 100 MP z Trybem Auto 12 MP oraz dedykowaną matrycą OVA 0B40. Tylny aparat uzupełnia mikroobietyw z funkcją mikroskopu pozwalającą na 20-krotne lub 40-krotne powiększenie obiektów oraz oczko do tworzenia zdjęć z głębią ostrości. Z przodu natomiast został umieszczony 32MP aparat do zdjęć selfie.

Użytkownicy Reno8 T skorzystają też z szeregu wbudowanych funkcji do kreatywnej fotografii, takich jak: AI Portrait Super Resolution, Bokeh Flare Portrait, Selfie HDR, Retusz wizerunku SI i Flash Snapshot znanych z poprzednich modelów serii Reno.

Debiutujący w Polsce model jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Pomarańczowym (Sunset Orange) oraz czarnym (Midnight Black) – Gwiezdny czarny. Pomarańczowa wersja z ekoskórą (ang. Fiberglass-Leather Design) była również zastosowana w modelu Reno7. 

Smartfon Reno8 T został wyposażony w Orbit Light, czyli diodę powiadomień okalającą tylny obiektyw aparatu, która świeci w ośmiu różnych kolorach: czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim, cyjanowym, fioletowym lub białym. Dany kolor można przypisać do konkretnej funkcji np. powiadomień czy ładowania smartfonu.

Czarny wariant waży 180 g, a jego grubość to 7,80 mm, natomiast waga pomarańczowego wynosi 183 g, a jego grubość to 7,85 mm.

OPPO wyposażyło Reno8 T w Dynamic Computing Engine. Dzięki zastosowaniu autorskiego rozwiązania, w tle jednocześnie może działać 25 aplikacji, bez utraty szybkości. 

Sercem Reno8 T jest ośmiordzeniowy procesor Helio G99.

Ponadto smartfon został wyposażony w baterię o pojemności 5000mAh i w funkcję szybkiego ładowania SUPERVOOCTM 33W. Umożliwia ona naładowanie smartfona od 0 do 100% w nieco ponad godzinę, natomiast pięciominutowe ładowanie starczy na zapewnienie dwóch godzin rozmów.

W Polsce jest dostępny model w konfiguracji 8GB RAM i 128GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia pamięci RAM o maksymalnie 8GB przy użyciu technologii OPPO RAM+ oraz wejściem na kartę SD do 2TB.

Reno8 T ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania o 90Hz i certyfikatem SGS eye care.

Smartfon został wyposażony w podwójny głośnik stereo oraz tryb Ultra Volume, który zapewnia zwiększanie głośności o dodatkowe 40%.

Smartfon Reno8 T trafił na polski rynek wyposażony w najnowszą odsłonę system ColorOS 13.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: