Orange Advertising Network także w Polsce

Newsy
Opinie: 3

Orange Advertising Network od 1 stycznia 2008 r. będzie prowadziła sprzedaż powierzchni reklamowej portalu ViaMichelin w Wielkiej Brytanii, Francji i Polsce. We Francji portal ten ma 6.8 mln użytkowników. W tym kraju Orange Advertising Network dotychczas sprzedawał powierzchnię reklamową jedynie w portalach orange.fr i voila.fr. Teraz pomarańczowa sieć będzie miała zasięg na poziomie 70% wszystkich użytkowników Internetu we Francji. ViaMichelin służy do planowania podróży.

Orange Advertising Network to nowa nazwa części grupy Orange odpowiedzialnej za sprzedaż reklam. Nowa struktura ma działać lub już działa w UK, Hiszpanii, Francji i Polsce.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ShAMAN pisze: 2008-12-17 02:28
  no i ?? że co? że chłopaki chcą zarabiać?? najgorszym kure...wem jest to, że grube miliony zarabiają a szare myszki w salonach mają z tego grosze! GLOBALNA SIEC powinna dać globalnie zarabiać, w PLUSIE ludzie zarabiają więcej niż w ORANGE nie wiem jak w ERZE, ale PLUS tez ma dużo wyższe pensje!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  ShAMAN pisze: 2008-12-17 02:29
  *miało być PLAY też ma dużo wyższe pensje
  0
 • Users Avatars Mini
  wikol pisze: 2008-12-17 13:25
  mieszkam w 40-sto tyś. miescie i mam franczyze orange moi pracownicy sprzedają bardzo dobrze i zarabiają 2,5 do 3,3 tyś na ręke, a w plusie i w play niedostają takiej kasy, wiem to na 100% bo to moi znajomi tam pracują
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: