Orange będzie zarabiał na reklamie interaktywnej

Newsy
Żródło: France Telecom
Opinie: 3

Francuski Orange przeprowadził pilota interaktywnej kampanii reklamowej dla marki Citroën. Kampania została przeprowadzona dla 100 tys. klientów usługi TV ADSL na kanale Orange Sport Info od 4 listopada do 12 grudnia br. Podczas reklamy Citroëna na ekranie pojawiał się specjalny baner, na który było można kliknąć korzystając z pilota do dekodera TV ADSL. Po kliknięciu użytkownik był kierowany na mini portal z ofertą Citroëna. Były tam zdjęcia, filmy, opcja zamówienia broszury, kontaktu lub jazdy testowej oraz lista dealerów. Orange zamierza komercyjnie wdrożyć ofertę interaktywnej reklamy w pierwszej połowie 2009 r. Operator zamierza korzystać przy tego typu akcjach z własnej agencji reklamowej.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-12-16 11:55
  orange dobrze promuje francuzczyzne..wiadomo op globalny ale zyski wplywaja do francuzow i brytyjczyków,wogole sie dziwie ze tyle ludzi wybiera orange.jak dla mnie najlepsza oferte maja dla biznesu to fakt ale indywidualni i prepaid to niezla brawura..jednak przyznaje po brandzie ceny fonow skoczyly do max a plus i era biora z nich przyklad.orange wogole nie inwestuje w mobilna reklame i za slabo promuje orange world.z takimi cenali za transfer nie dziwie sie ale moze dadza miesiac za free??
  0
 • Users Avatars Mini
  pnyczaj pisze: 2008-12-16 20:10
  Chciałbym zwrócic uwagę przedmówcy, że news dotyczy francuskiego Orange, a nie polskiego. Tam oferta Orange być może jest lepsza. U nas pewnie też takie reklamy wprowadzą (maja platformę IPTV sprzedawana przez TPSA i od niedawna, z beznadziejnym dekoderem pod marką orange).
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-12-16 20:32
  wiem w jakim kraju opisano oferte,napisalem jedynie ogolnie ze w skali naszego kraju i uniwersalnosci oferty biznesowy orange ma dobre wyniki(np.nieskonczony kapital sekund i wiele innych,wiekszosc firm ma jednak orange,co nie oznacza ze reszcie to pasuje do profilu)..czepiam sie tej mobilnej reklamy bo witucki jak mowil brnie w strone uslug niepodlegajacyh regulacji:mobilna reklama,bankowosc,ubezpiecenia,telemedycyna.pytanie tylko czy brnie czy jeszcze nie ruszył??
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: