Orange Flex już także dla firm, ale jest spory haczyk

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Orange Flex już także dla firm

Orange uruchomił ofertę dla najmniejszych firm w usłudze Orange Flex. Za pierwszy miesiąc przedsiębiorcy zapłacą w promocji 1zł. Wystarczy przed dodaniem metody płatności podać kod o treści FLEX. To obniży ceny dowolnego planu do 1 zł.

 

Orange Flex swoją ofertę Planu komórkowego dla Firm w aplikacji, kieruje WYŁĄCZNIE do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

 

Do wyboru są 4 opcje różniące się liczbą GB, od 25 zł miesięcznie za 15 GB do 80 zł miesięcznie za 100 GB. W ofercie Flexa dla Firm do jednego konta można dodać do 5 numerów w ramach usługi Flex Rodzina. Ta opcja jest dostępna od 15 zł miesięcznie, za każdy kolejny numer.

 

Jak przenieść firmowy numer do Orange Flex?

 

Proces aktywacji oferty Flex jest prosty i dokonuje się go w całości w aplikacji na telefonie, bez wychodzenia z domu. Należy pobrać aplikację Orange Flex ze sklepu App Store albo Google Play i zarejestrować konto. Podczas pierwszych kroków po otwarciu aplikacji należy wybrać konto dla firm, a następnie podać NIP swojej działalności gospodarczej. Flex zweryfikuje dane z rejestrem CEiDG. Użytkownik może wybrać nowy numer, przenieść swój dotychczasowy numer firmowy z Orange lub od innego operatora. Kartę SIM można zamówić kurierem za 0 zł, odebrać bezpłatnie w salonie Orange lub kupić w sieci punktów partnerskich za 3 zł. Dla wybranych urządzeń m.in. iPhone i Samsung dostępna jest także karta eSIM. Po potwierdzeniu tożsamości zdjęciem dokumentu i zrobieniu sobie selfie, oraz wyborze metody płatności, plan zostanie aktywowany. Opłaty pobierane są automatycznie w formie miesięcznej subskrypcji.

 

W Orange Flex dla Firm można szybko aktywować i dezaktywować daną usługę, kiedy tylko jest taka potrzeba. Raz w miesiącu można zmienić plan na większy lub mniejszy, w zależności od sytuacji i wymagań firmy. Po każdym zakupie usług w aplikacji faktury będą przesyłane automatycznie na podany adres email. W razie potrzeby użytkownik może podejrzeć listę faktur w aplikacji i ponownie je wysłać na swoją skrzynkę mailową.

 

Jeśli wstępnie wykupiony plan okaże się za mały, w każdej chwili można dodać gigabajty.

 

W aplikacji można zamówić dodatkową kartę SIM z tym samym numerem, do drugiego urządzenia.

 

Przedsiębiorcy, którzy jako swoją główną kartę wybrali cyfrową wersję czyli eSIM, również mogą wybrać opcję dodatkowej karty eSIM z tym samym numerem na smartwatch Apple Watch.

 

Można też skorzystać z Video Pass, Music Pass, i Game Pass. Social Pass jest wbudowany w każdy z planów.

 

Przedsiębiorcy, którzy dołączą do Flex i wybiorą plan za 80 zł miesięcznie będą mogli korzystać z technologii 5G.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: