Orange Flex z trybem Rodzina oraz abonamentem za 15 zł

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Orange Flex z trybem Rodzina oraz abonamentem za 15 zł

Od dziś w Orange Flex można stworzyć Rodzinę i dodać nawet 5 kolejnych numerów.

 

W ofercie Flex Rodzina dostępny jest nowy plan za 15 zł miesięcznie.

 

W ramach oferty Flex Rodzina można podłączyć maksymalnie 6 numerów.

 

Flex Rodzina obsługuje dwa profile: administratora oraz członka rodziny. Właścicielem wszystkich numerów jest administrator, który płaci za usługi. Administrator ma większe uprawnienia: dołącza i usuwa członków rodziny, a także może zarządzać ich ofertą oraz kartami SIM.

 

Nową funkcjonalnością w ramach Flex Rodziny jest opcja „Zapytaj o zakup”, która daje możliwość kontroli nad wydatkami. Administrator może aktywować bądź wyłączyć ją indywidualnie dla każdego członka Rodziny. Kiedy opcja jest włączona administrator każdorazowo otrzyma w aplikacji powiadomienie z prośbą o wyrażenie zgody na zakup. Członek rodziny może kupować dodatkowe usługi, np.: passy, pakiety danych, czy pakiety roamingowe bezpośrednio w aplikacji. Wtedy wszystkie dodatkowe usługi działają tylko dla danego numeru.

 

Jednocześnie tylko w ofercie Flex Rodzina pojawia się nowy plan za 15 zł.

 

Zawiera on nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Ten plan nie posiada paczki danych, bo w założeniu ma służyć rodzicom, którzy w sposób odpowiedzialny chcą regulować dostęp najmłodszych do Internetu oraz starszym użytkownikom, którzy niekoniecznie chcą surfować po sieci. Dodatkowe GB można zawsze dokupić w aplikacji wg potrzeb. Dostępne są trzy różne opcje jednorazowych pakietów GB (1 GB, 5 GB, 10 GB).

 

Natomiast zarówno administrator, jak i każdy z członków Flex Rodziny, może skorzystać z funkcji „Przekaż GB”, pozwalającej przesuwać gigabajty pomiędzy użytkownikami Orange Flex.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: