Prezenty na trzecie urodziny Orange Flex

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Trzecie urodziny Orange Flex. Niespodzianki dla użytkowników

Orange Flex z okazji swoich trzecich urodzin przygotował prezenty dla swoich klientów.

Użytkownicy Orange Flex mogą wziąć udział w zabawie na stronie głównej oferty i odebrać prezent w postaci kodu na gigabajty. Odkryty kod należy wpisać w aplikacji w zakładce „Kody promocyjne” i aktywować go do 13 maja do końca dnia.

W Sklepie Flex w aplikacji na użytkowników czeka promocja -50% na wybrane słuchawki. Dodatkowo do zakupu klienci otrzymają w prezencie Music Pass na 90 dni. Klienci będą mogli skorzystać także z dostawy kurierem za 1 zł. Promocja obowiązuje od 10 do 13 maja 2022 lub do wyczerpania zapasów urządzeń.

Przykładowe słuchawki z rabatem -50%:

  • Oppo Enco Free2
  • realme Buds Air2
  • Xiaomi Redmi Buds3 Pro
  • Samsung Buds2

W ostatnim roku liczba użytkowników Flexa przekroczyła 200 tys.

W marcu tego roku Orange Flex odświeżył swoją ofertę Planów komórkowych, m.in. dodając nowy Plan z pakietem 45 GB za 35 zł /mies. i rozszerzając dostęp do sieci 5G. Plan 45 GB na start wybiera ponad ¼ klientów. Jest to teraz najchętniej wybierana opcja abonamentowa w Orange Flex.

Wśród użytkowników Orange Flex 24% aktywnych kart stanowi eSIM. Aby rozpocząć korzystanie z numeru we Flexie za pomocą eSIM, należy wybrać tę opcję w aplikacji, pobrać kartę i ją aktywować. Orange Flex udostępnia użytkownikom eSIM zarówno jako główną jak i dodatkową kartę za 0 zł.

W 2021 roku Orange Flex osiągnął status pierwszej w Polsce usługi telekomunikacyjnej neutralnej klimatycznie. W Orange Flex ponad 90% miesięcznego śladu węglowego związane jest z zużyciem energii elektrycznej niezbędnej do zapewnienia usług. Od zeszłego roku całość tej energii pochodzi z odnawialnych źródeł. Pozostałe emisje, których nie można uniknąć Orange Flex kompensuje poprzez wspieranie międzynarodowych, certyfikowanych projektów środowiskowych.

Dodatkowo Flex wprowadził na stałe funkcjonalność wewnątrz aplikacji „EKO GB”. Polega ona na możliwości przesyłania przez użytkowników niewykorzystanych GB i wymiany ich ma m2 bioróżnorodnego lasu. Do tej pory użytkownicy przekazali już ponad 600 tys. EKO GB, dzięki czemu posadziliśmy w sumie 25000 m2 lasu na terenie Polski. Orange Flex uzyskał nominację za tę funkcjonalność w konkursie Mobile Trends Awards 2021.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: