Trzy nowości w Orange Flex

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Nowości w aplikacji Orange Flex

Orange wprowadził 3 nowości w aplikacji Orange Flex.

MojeID

Orange Flex uruchomił potwierdzenie tożsamości online za pomocą MojeID. Po pobraniu aplikacji Orange Flex, klient wybiera konto indywidualne lub firmowe, decyduje się na wybrany Plan komórkowy, a następnie musi potwierdzić swoją tożsamość.

Po wyborze nowej metody weryfikacji MojeID w aplikacji Flexa, klient jest przekierowywany na stronę internetową KIR (Krajowa Izba Rozliczeniowa), gdzie z listy wybiera swój bank, loguje się i powraca do aplikacji Orange Flex z potwierdzoną tożsamością. Lista banków, które wspierają usługę MojeID obejmuje największe banki m.in.: PKO BP, Pekao S.A, ING, mBank, BNP Paribas.

Strefa Kart SIM w Orange Flex

Kolejną wiosenną nowością w aplikacji Flexa jest „Strefa Kart SIM”. Ze „Strefy Kart SIM” użytkownik może zarządzać wszystkimi swoimi kartami SIM czy eSIM. Czyli kartami z tym samym numerem dla dodatkowego urządzenia (np. smartwatcha) oraz tymi należącymi do innych osób/ urządzeń, które klient dodaje w ramach oferty. Klient aby zobaczyć zmiany musi dokonać aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji.

Dark mode

Orange Flex wprowadził też opcję korzystania z aplikacji w trybie dark mode.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: