Orange Freedom z „Pakietami Złotówek”

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 9

Od 18 kwietnia br. klienci, którzy kupią usługę szerokopasmowego dostępu do internetu - Orange Freedom otrzymają „Pakiety Złotówek" do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i MMS-y. Z oferty mogą skorzystać klienci wszystkich ofert abonamentowych, mix i na kartę.

Orange Freedom to usługa szerokopasmowego, stacjonarnego dostępu do Internetu realizowanego w oparciu o dostęp do sieci Telekomunikacji Polskiej. Klienci mają do wyboru kilka opcji dostępu do Internetu z nielimitowanym transferem danych - już od 39 zł.

Dzięki połączeniu oferty internetowej i głosowej każdy klient, który kupi Orange Freedom może co miesiąc otrzymać dodatkowy Pakiet Złotówek o wartości 20 zł dla opcji 1 Mbps lub 30 zł dla opcji 2 i 6 Mbps. W zależności od rodzaju wykorzystywanej oferty telefonicznej może go przeznaczyć na:

 • połączenia w sieci Orange i numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y - w ofertach abonamentowych,

 • połączenia w sieci Orange oraz SMS-y i MMS-y - w ofertach mix i na kartę.

Wkrótce Orange udostępni dodatkowe Pakietów Złotówek także użytkownikom, którzy zamówili usługę wcześniej, ale dotąd z nich nie korzystali.

Aby otrzymać dodatkowe pakiety należy je aktywować za pośrednictwem elektronicznego systemu obsługi klientów na stronie http://www.orangeon-line.pl/ albo pod numerem telefonicznego Biura Obsługi Klientów - *100 lub 510 100 100. O otrzymaniu Pakietu Złotowek klient zostanie powiadomiony SMS-em. Od tej chwili, co miesiąc przez cały czas trwania umowy na Orange Freedom jego konto telefoniczne będzie zasilane kwotą wynikającą z wybranej opcji usługi.

Z podobnej oferty mogą skorzystać klienci biznesowi Orange. Wybierając jedną z czterech opcji usługi Internet dla Firm mogą zyskać nawet 3 godziny bezpłatnych rozmów miesięcznie:

 • 180 minut w opcji 6 Mbps.

 • 120 minut w opcji 2 Mbps,

 • 60 minut w opcji 512 Kbps i 1 Mbps,

Z usługą Internet dla Firm klienci dostają bezpłatny pakiet antywirusowy ArcaVir System Protection 2007 oraz usługę Multi Box Gold umożliwiającą wysyłanie i odbieranie SMS-ów, MMS-ów, e-maili, wiadomości głosowych oraz faksów.

Oferty Orange Freedom i Internet dla Firm są dostępne wszystkich klientów operatora. Jedynym warunkiem korzystania z usługi jest posiadanie linii stacjonarnej umożliwiającej świadczenie usług szerokopasmowego dostępu do internetu.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-04-18 15:08
  Póki co na tronie Pomarańczy jest : "Pakiet Złotówek otrzymasz, jeśli masz telefon Orange z abonamentem i podpiszesz umowę na czas określony na usługę Orange Freedom". Z tego , co wiem to ten pakiet złotówek, dostępny był tylko dla tych, którzy mieli komórkę na abonament w Orange. Pakiet był tylko do wykorzystania w Orange i na stacjonarne i dopiero po przekroczeniu puli z abonamentu.
  0
 • Users Avatars Mini
  dadawie pisze: 2008-04-18 15:23
  A co Ty chciałeś dostać minuty od Orange na telefon plusa?!?! :/
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2008-04-18 23:34
  Heh, Orange niech najpierw o zasięg zadba a dopiero później niech myśli o promocjach... Na szczęście ja mam Plusa i nie mam nigdzie problemu z zasięgiem. :) Czego nie mogą powiedzieć raczej klienci Orange. Ale i tak chyba najlepiej mają klienci Play, gdyż mają i zasięg P4 i zasięg Polkomtela. :) Choć często te obszary się pokrywają. Ale co mają wybór to mają. :D Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-04-19 00:52
  @TrustNoone - a co ma piernik do wiatraka, to nie jest internet bezprzewodowy, a neostrada pod zmieniona nazwą świadczona przez Orange.
  0
 • Users Avatars Mini
  Sof pisze: 2008-04-19 10:46
  @ Alcek W zależności od rodzaju wykorzystywanej oferty telefonicznej może przeznaczyć Pakiet Złotówek na: połączenia w sieci Orange oraz SMS-y i MMS-y - w ofertach mix i na kartę Na tym polega różnica w nowej ofercie, że z dodatkowych usług związanych z posiadaniem Orange Freedom mogą teraz także korzystać użytkownicy prepaid.
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2008-04-19 21:14
  Jak dla mnie jeden pies czy Orange czy TP. Istotne jest to, ze Orange ma słaby zasięg a reklamują się, że mają wszędzie... :/ Plus tego nie reklamuje a zasięg ma potężny, nawet potężniejszy od Orange i Ery. :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-04-19 21:38
  @sof - pytanie jak rozliczane są te środki? Czy korzystamy z nich dopiero, jak skończyły się nam to co mieliśmy w abonamencie, czy na karcie? W zasadzie takie wirtualne pieniązki do mogą sobie wsadzić. U orangutana najtańsze są opcje 256 i 512. Jak ktoś chce wziąść 1 Mb to nie warto w to wchodzić i skusić się na te pakieciki.
  0
 • Users Avatars Mini
  narzuta pisze: 2008-04-20 13:53
  trust no one- a co ty z tym zasiegiem tak? nosisz bts plusa ze soba czy jak ze masz zawsze zasieg? wejdz na stronke plusa i zobacz ze w tej sieci tez sa białe plamy, a teoretycznie dostepny zasieg nie zawsze pozwala na wykonywanie połaczen
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2008-04-20 18:40
  @narzuta - wiem, że Polkomtel nie ma wszędzie zasięgu jednakże nie pamiętam by mi zasięg zniknął. Miałem w Orange to jak u znajomego byłem, musiałem okno otworzyć i przy nim rozmawiać by w ogóle mieć zasięg, Era też tam nie dała rady, a Plus - zero problemów. Wiem, że w jakiś innych miejscach pewno i Plus nie ma zasięgu. Jednak jak wyżej pisałem, nie pamiętam czy mnie się to przytrafiło, a często jeżdżę.. Dla mnie zasięg to podstawa. Tak samo jak w stacjonarkach świadczenie usług 24/24. Pozdr
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: