Czwarta i piąta karta SIM za 0 zł w Orange

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Klienci Orange posiadający Kartę Dużej Rodziny mogą od 8 lipca kupić czwartą i piątą kartę SIM z wybranym Planem Mobilnym ze zniżką 25 zł co miesiąc.

Ponadto, tak jak wszyscy pozostali klienci, skorzystają z comiesięcznego rabatu za łączenie usług w Orange w wysokości 20 zł. 

Oznacza to, że decydując się na Plan Mobilny 45, czwartą i piątą kartę SIM klient otrzyma za 0 zł. 

Z kolei w Planie Mobilnym 55 czwarta i piąta karta SIM, uwzględniając obydwie zniżki, będzie kosztować 10 zł miesięcznie, a w Planie Mobilnym 75 –  20 zł.

Dzięki zniżkom od Orange łączne wydatki na usługi mobilne dla 5-osobowej rodziny w Planie Mobilnym 45 to 95 zł miesięcznie, 19 zł na osobę.

Każda kolejna dokupiona karta SIM (licząc od drugiej karty SIM) to dodatkowe 3 GB na konto. 

Każdy Plan Mobilny 45, 55 i 75 zawiera nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i w roamingu w UE oraz pakiety danych w kraju i w roamingu w UE.

Najtańszy plan zawiera 7 GB, a kolejne dwa są z internetem bez limitu GB.

W ofercie dla dużych rodzin w Orange nie trzeba podpisywać umów na potrzeby wszystkich członków rodziny w jednym czasie, można to zrobić w dowolnym terminie. Jeśli jednak w jednym dniu klient zakupi więcej niż jedną kartę SIM, otrzyma dodatkową korzyść – zapłaci 50 zł opłaty aktywacyjnej tylko za pierwszą kartę.

Więcej informacji o specjalnej ofercie można znaleźć tutaj.

Uprawnienia wynikające z dotychczas obowiązującej oferty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny zostają zachowane klientom Orange do czasu przejścia na nową ofertę.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: