Orange zamyka dwie usługi na kartę

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0

11 października Orange wyłączy dwie usługi na kartę "Elastyczne rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci" i „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci”.

Orange poinformował. że od 11.10.2018 r. wyłączy możliwość aktywacji usługi „Elastyczne rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci”. Abonent może korzystać z usługi do końca ustalonej w chwili aktywacji ważności usługi.

Tego samego dnia zostanie wyłączona również możliwość aktywacji usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci” w wersji jednorazowej i automatycznie odnawialnej. Abonent może korzystać z usługi do końca ustalonej w chwili aktywacji ważności usługi. W przypadku abonentów usługi w wersji automatycznie odnawialnej kolejne odnowienia usługi będą obowiązywać w usłudze „Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB” w cenie 25 zł na 31 dni (w miejsce obecnych 30 zł na 31 dni). Abonent otrzyma dodatkowo z każdym odnowieniem pakiet GB. Liczba GB będzie wyliczona indywidualnie na podstawie stażu Abonenta w ofercie Orange na kartę zgodnie z obowiązującym regulaminem usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB”.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: