Od poniedziałku zmiany w Orange Love

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Od poniedziałku zmiany w Orange Love

Od 26 lipca klienci Orange Polska będą mogli korzystać z większych paczek gigabajtów, a także kolejnych kanałów telewizyjnych w ramach pakietów Orange Love.

W każdym z pakietów oferty Orange Love wzrośnie ilość gigabajtów:

  • w Orange Love Mini (za 89,99 zł za miesiąc) – z 10 GB na 15 GB,
  • w Standard ( w cenie 109, 99 zł za miesiąc) – z 10 GB na 30 GB
  • (tu zwiększy się też dotychczasowa prędkość - do 1 Mb/s po wykorzystaniu środków),
  • w Premium ( w cenie 159,99 zł za miesiąc) – z 20 GB na 50 GB,
  • w Extra ( za 209,99 zł za miesiąc) – z 40 GB na 80 GB.

Do każdego z pakietów Love (również w opcji z 5G, co jest nowością) będzie też możliwość dokupienia dodatkowych GB, tzw. cyklicznych VAS-ów. Można wybrać 10 gigabajtów za 10 złotych i 30 gigabajtów za 20 złotych. Nie są wymagane dodatkowe umowy.

Klienci, którzy zdecydują się na ofertę Love Standard z telewizją, będą mogli korzystać ze 120 kanałów w tym 79 HD, wśród nich nowości w pakiecie: Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD, Polsat Seriale HD oraz Superstacja HD. Użytkownicy, wybierający Love Extra, będą mogli korzystać z HBO i HBO GO w cenie pakietu. Do dyspozycji otrzymają 183 kanały (pakiet Optymalny, Komfortowy, Multi+). Natomiast w Love Premium widzowie będą mogli oglądać programy na prawie 200 kanałach (Optymalny  Komfortowy, Polsatu, Multi+, C+ Prestige, HBO i HBO GO). Dostęp do Orange TV Go będzie bezpłatny dla wszystkich posiadaczy pakietów z usługą telewizyjną w dostępie kablowym.

Zmieni się także oferta w technologii satelitarnej. Klienci, decydujący się na jej zakup, będą mogli korzystać z dekodera 4K ULTRABOX + lub TVBOX + od CANAL + oraz licznych funkcjonalności (m.in. możliwości nagrywania lub cofania filmów). Usługa będzie dostępna w opcji Love Standard, w cenie 109,99 zł. Ta propozycja zawiera  pakiet Optimum + od CANAL +, czyli 132 kanały, w tym dwa w jakości 4K (w ofercie z dekoderem 4K) oraz dostęp do platformy CANAL + online. Do tego w zestawie internet stacjonarny i 30 GB w komórce miesięcznie.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: