Orange ma specjalną ofertę i usługi na Igrzyska Olimpijskie

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Orange ma specjalną ofertę i usługi na Igrzyska Olimpijskie

Orange ogłosił dedykowane oferty mobilne dla francuskich i zagranicznych turystów, a także sportowców i ich zespołów podczas Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich Paryż 2024.

Orange pochwalił się również, że sieć 5G Private SA będzie wykorzystywana przez nadawców w kilku głównych obiektach Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

15 000 sportowców olimpijskich i paraolimpijskich zostanie bezpłatnie wyposażonych w ofertę Orange Holiday eSIM 100 GB 5G, która obejmuje:

  • 100 GB danych we Francji i ze strefy Europa
  • Nielimitowane połączenia i wiadomości tekstowe we Francji kontynentalnej i ze strefy europejskiej do strefy europejskiej
  • 2 godziny rozmów i 1000 wiadomości tekstowych ze strefy europejskiej do reszty świata

Dla gości, którzy nie mają roamingu europejskiego, dostępna będzie pełna gama ofert prepaid od 4,99 euro do 49,99 euro.

Oferta Orange Holiday Europe Max wzrasta z 50 GB do 100 GB (w tej samej cenie):

Od 3 czerwca do 8 września Orange otworzy swoją sieć 5G bez dodatkowych kosztów dla obecnych konsumentów i klientów biznesowych z pakietem 4G i kompatybilnym telefonem komórkowym. Dostęp do 5G będzie automatyczny dla klientów, którzy zgodzili się udostępnić Orange swój model smartfona. W przypadku klientów, którzy jeszcze nie wyrazili zgody, wymagana będzie wcześniejsza rejestracja. Jeśli telefon komórkowy klienta jest kompatybilny z 5G, rejestracja zostanie zweryfikowana, a dostęp zostanie otwarty przed połową lipca.

Sieć Private 5G SA zostanie wdrożona w kilku głównych obiektach, w tym na Stade de France, Arena Bercy i Paris La Défense Arena, a także wzdłuż 6-kilometrowego odcinka Sekwany na ceremonię otwarcia i na morzu w Marina de Marseille.   

Technologia ta gwarantuje nadawcom najwyższej jakości usługi:

  • wysoką, stabilną prędkością przesyłania, niezbędną do przesyłania obrazu w wysokiej rozdzielczości
  • gwarantowane bardzo niskie opóźnienia w przesyłaniu obrazów w czasie zbliżonym do rzeczywistego
  • bezpieczeństwo

Orange jest wyłącznym operatorem Igrzysk Paryż 2024 i będzie łączyć ponad 120 obiektów: od głównych stadionów, takich jak Stade de Marseille i Stade de France, przez główne obszary, takie jak Invalides, po lotniska, stacje kolejowe i ośrodki szkoleniowe.

W Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie oraz 28 wydarzeń związanych z testami sieci zaangażowanych jest ponad 1000 techników tej sieci.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: