Orange namawia do częstszego doładowywania prepaidów

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 6

Użytkownicy ofert Orange na kartę mogą od dzisiaj korzystać z nowej usługi, dzięki której zyskają dłuższy niż dotychczas okres ważności środków na koncie. Kumulacja okresu ważności środków, to bezpłatna usługa, która przedłuża ich ważność o okres wynikający z wartości doładowania, powiększony o liczbę dni pozostałych do końca ważności doładowania. Mechanizm działania usługi można opisać następującym przykładem:
Użytkownik doładowujący konto kwotą 50 zł, na miesiąc przed zakończeniem ważności poprzedniego doładowania, przedłuża jego ważność o cztery miesiące (1 miesiąc pozostały do końca ważności środków + 3 miesiące za doładowanie o wartości 50 zł).
Jeśli po miesiącu dokona kolejnego doładowania za 50 zł, środki zgromadzone na jego koncie będą ważne przez następne pół roku.
Użytkownicy mogą dokonywać doładowań o różnej wartości, w dowolnych odstępach czasu. Liczba doładowań kumulujących ważność konta jest nieograniczona.
Aby doładować konto i skumulować jego ważność wystarczy wysłać SMS-em niewykorzystany kod doładowujący pod bezpłatny numer 80400.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2011-08-31 20:35
  Czyli albo inne usługi - Pogadaj Sobie itp , albo dłuższy termin na wychodzące . Cieniutko , chyba że to początek zmian z ważnością konta.
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2011-08-31 22:20
  w ogóle coś takiego jak ważność konta to absurd. To moje pieniądze i jakim prawem operator ma sobie je prawo kasować, tylko dlatego, że np. rzadko korzystam. W Niemczech od ponad roku jest to zniesione (było wszędzie i tak 12 mies.!). Z każdego prepaida trzeba rezygnować na piśmie, a pozostałą kasę dostaje się przelewem.
  0
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2011-08-31 23:48
  Będzie tak i u nas jak w wielu krajach europy . Potrzebny jest tylko czas i Rzeczywista konkurencja. Teraz wchodzi wirtualny operator Red Bull Mobile , znowu trochę młodych ludzi ucieknie na jakiś czas do tego operatora . W 3 będzie musiała trochę powalczyć .
  0
 • Users Avatars Mini
  wieloryb pisze: 2011-09-02 01:37
  W heyah sumowanie terminów ważności to standard i sumują się wszystkie doładowania. Tu trzeba wysyłać kod sms'em, co nie należy do bezproblemowych doładowań. I tylko promocje doładowań zachęcą do częstszych doładowań, ale i tu Orange się nie popisuje, a w Heyah teraz jest podwójne doładowanie!
  0
 • Users Avatars Mini
  RZUWIG pisze: 2011-09-04 11:28
  Musieli to skomplikować - nie byliby sobą ;-) W Play bez żadnych warunków KAŻDE doładowanie przedłuża ważność konta o 365 dni i korzystam zarazem ze wszystkich dodatkowych bonusów :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  neff pisze: 2011-10-03 01:58
  Zgadzam sie z wielorybem, to marna podróbka oferty Heyah, w której wszystkie doładowania kumulują się do roku. W październiku w Heyah i taktaku w ogóle ma być roczna ważność konta bez doładowania.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: