Orange oferuje już w Polsce 3,6 Mbps

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 23

Od 2 kwietnia 2007 roku w siedmiu największych polskich miastach klienci Orange mogą korzystać z bezprzewodowego Internetu w technologii HSDPA z prędkością maksymalną do 3,6 Mbps.

Od 1 grudnia 2006 roku technologia HSDPA z prędkością do 1,8 Mbps była dostępna dla użytkowników sieci Orange w aglomeracji warszawskiej i śląskiej. Po 5 miesiącach operator nie tylko podwoił prędkość transmisji - do 3,6 Mbps, ale również uruchomił ją w kolejnych miastach: Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. To nie koniec inwestycji, bo zasięg będzie sukcesywnie powiększany, aby do końca roku objął ponad 30 proc. populacji w Polsce.

Bezprzewodowego dostępu do Internetu z maksymalną szybkością 3,6 Mbps nie oferuje na polskim rynku żaden operator.

Wraz z podwojeniem prędkości i zwiększeniem dostępności technologii HSDPA, Orange wprowadził promocję dla nowych klientów. Każdy, kto od 2 kwietnia do 31 maja 2007 zdecyduje się na Business Everywhere lub Twój Internet przez pierwsze 4 miesiące zapłaci abonament miesięczny o 50 proc. niższy. W przypadku klientów biznesowych to odpowiednio 24,50 zł w wersji Standard i 49,50 zł w wersji Premium. Natomiast klienci indywidualni zapłacą 30 lub 60 zł.

Ponadto do każdej nowo podpisanej lub przedłużanej umowy na BE i TI w wersji Premium będzie dodawany pakiet antywirusowy ArcaVir 2007 System Protection.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: