Pomarańczowy Mikołaj last minute

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0

Na zakup prezentów został nam już tylko tydzień. Zwykle w ostatniej chwili kupujemy niezbyt udane podarunki, które często lądują na dnie szuflad. A przecież w ciągu kilku lub kilkunastu minut jesteśmy w stanie przez internet wybrać gadżet lub usługę, które wzbudzą radość i będą służyły naszym najbliższym przez wiele miesięcy.

Oto nasze TOP5 pomarańczowych propozycji na święta. Warto zaznaczyć, że także sami sobie możemy zrobić świetny upominek i tym samym pomóc zapracowanemu Mikołajowi.

Propozycja numer 1

Specjalny zestaw świąteczny dla dwojga

Na orange.pl możemy zamówić zestawy dwóch smartonów. To specjalna oferta limitowana na święta. Kupując lub przedłużając dotychczasową umowę na pakiet Orange Love lub abonament mobilny i dobierając do tego jeden z dostępnych w świątecznej ofercie smartfonów, drugi otrzymamy w prezencie! Do wyboru są „duety” przygotowane przez Orange we współpracy z LG, Huawei i Samsungiem:

Propozycja numer 2

Smartfon bez przedłużania umowy – w super cenie dla klientów Orange

Gdy jesteśmy klientami Orange, ale przed świętami nie przedłużamy swojej umowy to nasz operator przygotował dla nas specjalną ofertę na zakup smartfonu bez abonamentu, ale na raty. Pamiętajmy, że smartfon dla młodych ludzi to teraz prezent marzeń. Co tydzień jest gotowa specjalna oferta w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. W tym tygodniu jest to flagowiec Xiaomi Mi 8 64 GB w ratach 99 zł na 20 miesięcy.

Pełna oferta urządzeń bez umowy jest dostępna tutaj

Jedynym warunkiem skorzystania z zakupu smartfonów w tak atrakcyjnych cenach jest posiadanie abonamentu w Orange.

Propozycja numer 3

Dwa flagowce do wyboru w super cenie

Gdy jesteśmy klientami biznesowymi to Orange ma dla nas specjalną, bardzo prestiżową świąteczną niespodziankę. W super cenach czekają na nas dwa świetne smartfony z najwyższej półki

  • Samsung Galaxy S8
  • Huawei P20 64 GB dual SIM

Opłata za każde z tych urządzeń to tylko 23 zł netto miesięcznie! To NAJLEPSZA CENA na rynku w ofercie dla firm.

Szczegóły znajdziecie tutaj

Propozycja numer 4

Światłowód bez lojalki

Na święta możemy sprezentować sobie także super szybki internet marzeń. Światłowód marzy się chyba każdemu, a teraz jest dostępny również w ofercie bez długiej umowy lokalnościowej. Miesięczny okres wypowiedzenia to gwarancja naszego spokoju. Z umowy możemy zrezygnować na przykład, gdy się przeprowadzamy do innego mieszkania lub z każdego innego, ważnego dla nas powodu. To świetna oferta z naprawdę dobrymi cenami: 1 Gbps kosztuje niecałe 90 zł, a 300 Mbps niecałe 70 zł. Światłowód to prezent, który będzie cieszył naszą rodzinę przez kolejne wiele miesięcy.

Szczegóły i ceny znajdziecie tutaj

Propozycja numer 5

Netflix – chyba najlepszy prezent na zimowe wieczory

Abonament na Netflix to chyba najbardziej pożądany wirtualny prezent tego roku i to niezależnie od wieku. Słynne seriale, światowe hity, doskonałe dokumenty – Netflix dominuje na rynku cyfrowej rozrywki i nie ma się, co temu dziwić. Co roku amerykańska firma wydaje miliardy dolarów na tworzenie nowych treści. Netflix możecie zamówić bezpośrednio ze swojego dekodera telewizji Orange.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: