Orange robi porządki w ofercie na kartę - będzie minimalnie drożej

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Orange robi porządki w ofercie na kartę - będzie minimalnie drożej

Orange informuje, że w czerwcu zmieni cennik usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w ofercie Orange na kartę.

20 czerwca 2024 r. w obecnej opcji 39 zł na 31 dni:

  • nowa cena za każde kolejne odnowienie usługi wyniesie 40 zł na 31 dni;
  • w cenie usługi przestanie być dostępy Social Pass;
  • pakiet danych w usłudze wzrośnie z obecnych 40 GB do 50 GB.

Klienci mają dwie opcje:

  • akceptacja – nie trzeba robić nic
  • rezygnacja – możesz zrezygnować z usług Orange na kartę do dnia wejścia w życie zmian lub można wyłączyć w dowolnym momencie usługę cykliczną w Mój Orange lub SMS-em o treści NIE pod 630 (koszt SMS do Orange).

20 czerwca 2024 r. zmieni się także regulamin usługi jednorazowej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w ofercie Orange na kartę. Od tego dnia w obecnej opcji 39 zł na 31 dni:

  • nowa cena za włączenie usługi wyniesie 40 zł na 31 dni;
  • pakiet danych w usłudze wzrośnie z obecnych 40 GB do 50 GB.

Orange zamknie również usługę jednorazową „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w ofercie Orange na kartę. Obecni użytkownicy tej usługi będą automatycznie i bez opłat przeniesieni do usługi jednorazowej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” z zachowaniem zgromadzonych gigabajtów oraz dni ważności usługi. Dodatkowo otrzymają MMS-y bez limitu do końca ważności swojej usługi oraz pakiet 100 GB, który zostanie dodany do już zgromadzonych środków w usłudze.

20 czerwca 2024 roku Orange zamknie też możliwość włączenia i korzystania z usługi cyklicznej „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w cenie 7 zł i 25 zł w ofercie Orange na kartę. Od tego dnia obecni użytkownicy tej usługi będą automatycznie i bez dodatkowych opłat przenoszeni do usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” z zachowaniem praw nabytych, tj. ceny kolejnych odnowień (7 zł lub 25 zł), zgromadzonych gigabajtów oraz dni ważności usługi. Dodatkowo, na stałe otrzymają MMS-y bez limitu, w ramach usługi cyklicznej oraz jednorazowo pakiet 100 GB, który zostanie dodany do już zgromadzonych środków w usłudze.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: