Jak zdobyć telewizor za 1 zł?

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Jak zdobyć telewizor za 1 zł?

Orange w tym roku zaszalał ze świąteczną promocją. Największą atrakcją jest 32 calowy telewizor dodawany w prezencie. Atrakcyjnym upominkiem jest także dodatkowy smartfon za 1 zł przy zakupie telefonu na raty.

Największy hit promocji to TV w prezencie

Telewizor za 1 zł otrzymamy, gdy zdecydujemy się na zamówienie pakietu Orange Love w wersji Standard, Extra lub Premium. Telewizor ten będzie przydatnym dodatkowym ekranem np. w pokoju naszego dziecka lub w naszej sypialni. Wreszcie może ustaną niekończące się kłótnie o pilota. Pamiętajmy, że coraz rzadziej zdarzają się tak lukratywne oferty promocyjne, a superszybki internet światłowodowy to bardzo dobry prezent. Pół  miliona klientów światłowodu Orange nie może się mylić. Fiber to obecnie najbardziej stabilna i „przyszłościowa” technologia dostarczania internetu do naszego domu.

Z promocji z telewizorem w prezencie można skorzystać tutaj

Orange

Drugi smartfon za 1 zł

Pomarańczowy Mikołaj „robi robotę” i w tym roku dowiózł już w listopadzie atrakcyjne zestawy smartfonów. Oto lista urządzeń, na które możemy się zdecydować. Są tanie i droższe urządzenia – do wyboru i do koloru. W tegorocznej świątecznej promocji znajdziemy zestawy przygotowane dla Orange przez Samsunga, Huawei, OPPO i Xiaomi.

  • OPPO A5 2020 + OPPO A1K
  • Huawei P smart Z + Huawei Y6 2019
  • Huawei P30 Lite + Huawei Y5 2019
  • Samsung Galaxy A20e + Samsung Galaxy A10
  • Samsung Galaxy A50 + Samsung Galaxy A10
  • Samsung Galaxy Note 10 256GB + Samsung Galaxy Watch Active 2 Aluminium 40mm
  • Samsung Galaxy Note 10+ 256GB + Samsung Galaxy Watch Active 2 Aluminium 44mm
  • Xiaomi Redmi Note 7 64GB + Xiaomi Redmi 7A 2/16 GB

Świąteczne smartfonowe duety są dostępne dla osób, które zamówią Plany Mobilne lub pakiety Orange Love.

Promocyjne zestawy smartfonów można kupić tutaj

Orange

Smartfon zupełnie bez abonamentu i na raty 0%

Część z nas nie chce się wiązać z operatorem umową na abonament, ale marzy nam się smartfon, najlepiej w dobrej ofercie ratalnej. Przed udaniem się do elektromarketu sprawdźmy najpierw ceny w Orange. Hasło „Uwalniamy smartfony od abonamentu” nie zostało rzucone na wiatr. Pomarańczowy operator kupuje od producentów tysiące smartfonów i przez to otrzymuje od nich dobre ceny. Każdy smartfon bez konieczności podpisywania umowy na abonament możemy kupić na raty. Osoby, które mają abonament w Orange, ale chcą kupić tylko smartfon otrzymają dodatkowe rabaty.

Pełna oferta urządzeń (a to nie tylko smartfony) jest tutaj

Orange

Orange

Orange

Orange

Orange

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: