Orange ulepszył ofertę E-mail Box

Newsy
Opinie: 1

28 września br. Orange wprowadził do usługi E-mail BOX wprowadzamy dwie nowe promocje:

  • Zestaw E-mail Box Pakiet 12

  • Zestaw E-mail Box Pakiet 24

Nowe promocje dedykowane są dla klientów zainteresowanych obniżeniem opłat za usługę lub terminal.

Zestaw E-mail Box Pakiet 12 – to promocja, w ramach której klient otrzymuje rabat na abonament. Podpisując umowę na usługę na 12 miesięcy, abonament przez miesiąc za usługę E-mail Box będzie wynosił 1 zł (1,22 zł z VAT).

Zestaw E-mail Box Pakiet 24 – to promocja, w ramach której Klient otrzymuje rabat na telefon w wysokości 400 zł (488 zł z VAT) przy podpisaniu umowy na usługę na 24 miesiące.

28 września br. we wszystkich opcjach usługi Email BOX Orange wprowadza bezpłatną, nielimitowaną transmisję danych na wysyłanie oraz odbieranie poczty elektronicznej w telefonie komórkowym w ramach skrzynki pocztowej oferowanej przez usługę.

W opcji E-mail BOX Pakiet zwiększono limit danych ze 100 MB na 1 GB oraz obniżono cenę z 99 zł (120,78 zł z VAT) na 89 zł (108,58 zł z VAT). Wprowadzane zmiany dotyczą zarówno nowych jak i dotychczasowych użytkowników usługi, którzy oprócz możliwości korzystania z kont mailowych otrzymują dodatkowo 1 GB do wykorzystania na transmisje danych w ramach APN Internet lub wap.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Iza pisze: 2010-09-30 15:14
    czy ta usługa dotyczy tylko ofert abonamentowych , czy w Orange One też można skorzystać z tej promocji?
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: