OTVARTA ma nową ofertę

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
OTVARTA ma nową ofertę

Operator wirtualny OTVARTA wprowadził zmiany w swoich taryfach komórkowych oraz ofercie z mobilnym internetem.

Od teraz w ramach abonamentu mamy do wyboru pięć Taryf Narodowych i dwie Taryfy Europejskie. Za najtańszą z nich zapłacimy 9,99 zł miesięcznie (O! Najtańsza 5G), a najdroższa opcja kosztuje 39,99 zł miesięcznie (O! Ogromgiga! 5G). We wszystkich przypadkach dostajemy pakiet internetu oraz nielimitowane połączenia świadczone na terenie Polski. Taryfy Europejskie wyróżniają się tym, iż z tych samych usługi możemy korzystać też w krajach w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie. W pierwszym przypadku mamy umowę bezterminową. W drugim zaś zobowiązujemy się korzystać z usług operatora przez 24 miesiące.

W nowej odsłonie oferty z mobilnym internetem obniżono ceny dwóch taryf. Opcja O! Szybki 100 GB! + 200 GB Noc! 5G kosztuje teraz 34,99 zł miesięcznie (poprzednio 44,99 zł miesięcznie), a O! Szybki 200 GB! + 200 GB Noc! 5G jest dostępna za 64,99 zł miesięcznie (poprzednio 79,99 zł miesięcznie).

Wszystkie te taryfy dają nam możliwość korzystania z 5G.

OTVARTA działa w oparciu o infrastrukturę sieci Plus. Klienci tego MVNO mają także dostęp do usługi eSIM wdrożonej przez Plusa.

Nowa oferta abonamentowa - Taryfy Narodowe:

Nowa oferta abonamentowa - Taryfy Europejski:

Poprzednia oferta abonamentowa:

Nowa oferta internetu mobilnego:

Poprzednia oferta internetu mobilnego:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: