"Otwarci na Świat" - regulamin promocji od 20.11

Newsy
Opinie: 1

20 listopada br. w sieci Plus zostanie wprowadzona kolejna odsłona promocji „Otwarci na Świat” dedykowanej dla osób należących do Polskiego Związku Niewidomych i osób posiadających zaświadczenie o niepełnosprawności wzrokowej.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy przy aktywacji przedstawią ważną legitymację Polskiego Związku Niewidomych lub terminowe bądź bezterminowe orzeczenie lekarskie o I lub II stopniu niepełnosprawności wzrokowej. Oferta skierowana jest również dla opiekunów wyżej wymienionych.

Oferta bazuje na taryfach: Taryfy Kubali. Promocyjna opłata aktywacyjna wynosi 15 zł z VAT. Promocja obejmuje 50% zniżki na abonament przez 24 miesiące. W ramach promocji abonent ma możliwość uruchomienia i korzystania z usługi Wybrany Numer przez okres 24 miesięcy bezpłatnie.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    lava1 pisze: 2008-11-20 09:03
    Nie widzę na jedno oko, mam kat "E" do wojska, prawo jazdy okresowe i tylko kat. "B" ale w związku z tym, że pracuje i nie chce być na utrzymaniu ZUS-u nie mogę być członkiem PZN przez co nie mogę skorzystać z tej promocji -fajnie... BRAVO
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: