Otwórz swój własny sklep PLAY lub zostań Partnerem Biznesowym PLAY

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 16

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Play i rosnącą ofertą bardzo konkurencyjnych usług, operator zaprasza do nawiązania współpracy handlowej w zakresie prowadzenia punktów dealerskich lub współpracy na zasadach Partnera Biznesowego.

Oferta współpracy skierowana jest do osób i firm z całej Polski, zajmujących się jedną z wymienionych rodzajów działalności lub planujących uruchomić działalność w jednej z poniższej kategorii:

- prowadzących punkt handlowy z branży: komputerowa, serwis GSM, RTV/AGD,
- posiadających sieci punktów handlowych z branży: komputerowa, serwis GSM, RTV/AGD,
- osób prowadzących działalność handlową, które w sposób bezpośredni docierają do Klienta,
- posiadających zorganizowane struktury sprzedaży biznesowej
- posiadających zorganizowane struktury sprzedaży bezpośredniej (Przedstawiciele Handlowi lub Doradcy Biznesowi).

Korzyści wynikające ze współpracy z Play to możliwość rozwoju własnej firmy, wysokie wynagrodzenia z tytułu sprzedaży usług operatora, możliwość szybkiego rozpoczęcia współpracy oraz bezpłatne obrandowanie punktu (wyklejki witrynowe, podstawki pod ulotki, itp.) i wyposażenie Partnerów Handlowych w materiały marketingowe.
Play zapewnia również wsparcie merytoryczne i organizacyjne oraz opiekę Koordynatora dedykowanego do współpracy z Partnerem, wsparcie promocyjne i atrakcyjny system prowizyjno – motywacyjny.

Od potencjalnych Partnerów Handlowych wymagane jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej w poszczególnych zakresach:

I. PUNKTY SPRZEDAŻY

1. Lokal w atrakcyjnej lokalizacji
2. Możliwość pełnego zaangażowania się we współpracę
3. Mile widziane firmy z branży: komputerowa, serwis GSM, RTV/AGD,

II. AGENT – sprzedaż bezpośrednia

1. Prowadzenie aktywnej działalności handlowej, umożliwiającej częste kontakty z Klientem (B2B, D2D),
2. Chęć poszerzenia oferty o usługi telekomunikacyjne Play,
3. Możliwość pełnego zaangażowania się we współpracę

III. SIECI SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ – posiadająca własnych handlowców (D2D, B2B)

1. Możliwość dedykowania do sprzedaży usług sieci Play grupy przedstawicieli handlowych
lub włączenia naszych usług do Państwa oferty

Więcej informacji na temat współpracy z Play w ramach Programu Partnerskiego, uzyskać można po dokonaniu zgłoszenia mailowego na adres: wspolpraca@dealer.playmobile.pl
Zgłoszenie powinno zawierać informacje na temat rodzaju prowadzonej działalności oraz wymiary sklepu w którym sprzedawane będą usług Play.

Opinie:

Opinie archiwalne (16):

Komentuj

Komentarze / 16

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2009-07-13 11:06
  to dobry biznes.niech sie play stara-im wiecej punktów tym lepiej.abonentów trzeba jakos zdobyc,a play fresh to nie wszytko..niech tylko nie zapominają aby w punktach tego typu stawiac tez node b aby nie było regułą ze "play online chodzi ale nie u nas" ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  KORPORACJA pisze: 2009-07-13 16:05
  Play w rynku biznesowym jeszcze nie ma silnego zespołu ale kto wie... Często w małych miastach klient jest wprowadzany w błąd, że Play ONLINE nie ma zasięgu. Po ostatniej aktualizacji mają wszystkie miasta pow 50k mieszkańców
  0
 • Users Avatars Mini
  Dario pisze: 2009-07-13 22:19
  Na razie pracuję jako KKB w Orange (sprzedaż B2B). Zastanawiam się czy przechodząc pod Play, zarabiałbym więcej czy mniej? hmm...
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-07-14 00:49
  @ Dario - zapytaj.. ;p (i nam powiedz jaka jest roznica.. :) )
  0
 • Users Avatars Mini
  IKS pisze: 2009-07-14 15:08
  No tak, kokosy to nie są skoro trzeba się tak desperacko ogłaszać. Czy ktoś pamięta tego typu publiczne zapytania operatorów z W3? Oni mieli odwrotny problem. A obecni dealerzy PLAYa też chyba nie są szczęśliwi że ktoś chce podzielić te resztki tortu na kilka gęb. Bo dla dealera każdy kolejny punkt w jego mieście to dodatkowa konkurencja niezależnie czy z własnych barw czy obcych. Czasy kiedy z prowadzenia POSów można się było dorobić czegoś innego niż nerwica chyba bezpowrotnie minęły :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  Malgo pisze: 2009-07-14 16:04
  Tu jest raczej mowa o tzw miniposach czyli po prostu wydzielonym stanowisku w Twoim sklepie gdzie sprzedajesz telewizory. Na zasadzie: Ziutek Słoneczko uradowany, że zakupił se nowy telewizor może zakupi także i telefon-przy okazji. Takie mini punkty nie odbiorą klientów POSom w centrach handlowych czy nawet w wolnostojących punktach sprzedaży, bo nigdy nie będą miały takiego przebicia.
  0
 • Users Avatars Mini
  Malgo pisze: 2009-07-14 16:06
  Natomiast jak masz ten nieszczęsny sklep AGD w małej mieścince postaw sobie tak mini posik Play. Niewiele Cie to będzie kosztować a może się uda rozkręcić to na małą skalę. Nie płacisz za wynajem, ten sam pracownik co sprzedaje telewizor może i sprzedać Play.
  0
 • Users Avatars Mini
  Plus pisze: 2009-07-15 00:53
  Pley płaci plewy , nie opłca się
  0
 • Users Avatars Mini
  Plus pisze: 2009-07-15 00:56
  Średnio 100 zł netto za aktywację , policzcie czynsz , pracownika, telefon, ochrona, i parę innych kosztów, to okaże się że lipa jest totalna. Zresztą z czego mają zapłacić jak nie zarabiają.
  0
 • Users Avatars Mini
  kolomotywa pisze: 2009-07-15 14:58
  a play , to przypadkiem nie germanos były spod ery ? jak tak to ja sie trzymam z daleka , reszta niech robi co chce ...ja odradzam
  0
 • Users Avatars Mini
  Era pisze: 2009-07-15 17:43
  Tak , Pley to Germanos :) Dziady i oszuści , trzymajcie się zdala , to dobra rada
  0
 • Users Avatars Mini
  Piotr pisze: 2009-07-17 00:54
  *** Era - ja prowadzę punkt i uważam ,że to dobry biznes. I pracuje z Germanos od wielu lat. Co co narzekają na Germanosa - poprostu nie wiedzą co to uczciwy biznes. I wydaje mi sie że takie ogłoszenia to norma. Od kiedy sprzedażą zarządza Sidorowicz, nie mogę narzekać. To nie jest łatwy biznes, ale daje dużą satysfakcje oraz niezłe pieniądze. A znam paru którzy próbowali przekręcić Germanosa na niezlą kasę - pewnie teraz są w opozycji. Zachęcam...
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-07-21 14:13
  Hehe widac po nickach za kim kto jest i jakie opinie bedzie wystawiac. Ja powiem tak, bylem w kilku salonach Play i tylko w 1 obsluga byla srednia. W pozostalych, znali q 100% swoje mozliwosci, uprawnienia, procedury i oferte. Czego nie moge powiedziec o tych panienkach z Orange.
  0
 • Users Avatars Mini
  max pisze: 2009-07-29 17:05
  ja przechodze po 3 latach z Orange b2b do play i wiem ze bedzie lepsza kasa,,,,, bojcie sie kkb i inni z W3 bo Play ma najlepsze warunki. Kazdy klient przejdzie do play jak uslyszy co mu proponuja w obecnej sieci!!! Partnerzy Biznesowi _ potwierdzcie ze warunki z roku na rok sa coraz gorsze^pozdrawiam::::::::::
  0
 • Users Avatars Mini
  AM pisze: 2009-07-31 13:57
  hmmm, przypadek germanosa i tego jak zmieniali siec dla ktorej pracuje mowi wszystko na temat etyki zarowno obecnego zleceniodawcy jak i samej firmy:)
  0
 • Users Avatars Mini
  dls pisze: 2009-08-08 14:43
  Nie wiem co wy chcecie od germanosa, kazdy idzie tam gdzie daje mu sie lepsze warunki wspolpracy, to ze ERA tj. PTC mialo slabe warunki a P4 czyli PLAY zaoferował im lepsze warunki biznesowe, też bym przeszedł. Ale dzięki temu Play ma profesjonalna sieć sprzedaży z odpowiednimi ludzmi, co widac po fachowej obsłudze w posach
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: