Pakiet Podróżnika - bardzo dobra usługa dla podróżujących za granicę

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 1

PTK Centertel i Generali zaoferowały klientom sieci Orange dostęp do informacji turystycznej wraz z ubezpieczeniem podróżnym, uruchamiane przez SMS. „Pakiet Podróżnika" na trzy lub pięć dni obowiązuje we wszystkich krajach świata i zapewnia ochronę ubezpieczeniową od następstw nieszczęśliwych wypadków lub nagłego zachorowania.

Klient otrzymuje na 3 lub 5 dni dostęp do infolinii (Centrum Pomocy Generali) umożliwiającej uzyskanie informacji o kraju, do którego wyjeżdża: wymagane dokumenty i szczepienia, adresy polskich ambasad i konsulatów, atrakcje turystyczne, prognozę pogody, ceny podstawowych produktów, telefony do najbliższych hoteli, pensjonatów, wypożyczalni samochodów, rozkład jazdy środków komunikacji itp. Infolinia +48 22 205 50 25 jest dostępna dla klientów przez 7 dni w tygodniu, w każdym zakątku świata.

Dodatkowo, w cenie pakietu, każdy klient otrzymuje ubezpieczenie podróżne obowiązujące poza granicami Polski, we wszystkich krajach świata. Oferta pokrywa koszty i organizację usług powstałych na skutek nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania ubezpieczonego, który w okresie podróży niezwłocznie musiał poddać się leczeniu. Polisa pokrywa również wypłaty świadczeń związanych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu
lub śmiercią: w zakresie kosztów leczenia i pomocy assistance - do 120 000 zł oraz następstw nieszczęśliwych wypadków - do 10 000 zł.

By kupić usługę wystarczy wysłać SMS na numer 8099. Za pakiet na trzy dni klienci Orange zapłacą 18,30 zł z VAT, a na pięć 30,50 zł z VAT. Jeśli ktoś będzie chciał wykupić pakiet będąc już za granicą, do kosztu SMS trzeba doliczyć opłatę roamingową, która standardowo wynosi 1,50 zł.

Po wysłaniu SMS klient otrzyma potwierdzenie wykupienia Pakietu Podróżnika wraz z numerem telefonu do informacji turystycznej i numerem polisy ubezpieczeniowej. Można go wykupić dla siebie lub dla swoich bliskich, wystarczy podać numer PESEL osoby, która będzie objęta ubezpieczeniem oraz po kropce lub spacji - liczbę dni, na jakie będzie udzielona ochrona .

Klient przekraczając granicę zostanie automatycznie powiadomiony o możliwości aktywacji Pakietu Podróżnika. Jest to znakomite rozwiązanie dla tych podróżnych, którzy w pośpiechu przed wyjazdem wakacyjnym nie pomyśleli o zapewnieniu dostępu do niezbędnych informacji oraz ochrony ubezpieczeniowej na czas trwania urlopu.

Na przełomie sierpnia i września w Orange pojawią się kolejne usługi dla osób podróżujących za granicę.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: