Pakiet XS w ASTER

Newsy
Żródło: ASTER
Opinie: 1
Opinie: 1

ASTER wprowadził do swojej oferty nowy plan taryfowy dla telefonii komórkowej – Pakiet XS. Łączy on w sobie zalety oferty abonamentowej z niskimi kosztami utrzymania aktywnej karty. Pakiet XS jest szczególnie atrakcyjny w ramach promocji dla Klientów ASTER, którzy posiadają jedną z pozostałych usług operatora (telewizję, internet lub telefonię stacjonarną). W ramach miesięcznego abonamentu w wysokości 5 zł, Abonent otrzyma 30 minut na połączenia do wszystkich sieci komórkowych.

Dla Klientów, którzy dzwonią częściej, ASTER oferuje większe pakiety M i L. W pakiecie M Klienci otrzymają w ramach promocji 150 minut w cenie 16 zł miesięcznie, a w pakiecie L 320 minut za 37 zł miesięcznie.

ASTER nie zapomniał również o internautach. Na wszystkich Klientów zainteresowanych usługą Mobilnego Internetu czekają dwa pakiety usług, które uzupełniają ofertę ASTER.
W ramach ofert promocyjnych, pakiety Data M i Data L dają możliwość mobilnego surfowania po internecie za 9 zł (Data M) lub 29 zł (Data L). W ramach abonamentu użytkownik otrzymuje do wykorzystania pakiety danych 0.25GB lub 1GB. Po przekroczeniu tego limitu - prędkość transmisji nie jest ograniczana, a opłata za każde 100 kB wynosi tylko 2 gr.

Nowa oferta ASTER obowiązuje od 1 kwietnia 2009 r.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    force pisze: 2009-04-01 15:21
    dla mnie łączenie aż tylu usług w jedną jest bezsensem. Wolę mieć net przez kabel i np telefon w jakimś mixie (orange or something) wygodniejsze i pewniejsze :)
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: