Orange z okazji swoich festiwali rozdaje pakiety internetu - 3x10 GB

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Każdy, kto ma usługi mobilne Orange, może odebrać darmowy pakiet po 10 GB w prezencie na każdy z festiwali sponsorowanych przez Orange - łącznie 30 GB.

Pakiety będzie można aktywować w czasie oficjalnych dni trwania Orange Warsaw Festival (1 i 2. 06), Open’er Festival Powered by Orange (od 4 do 7.07) oraz Kraków Live Festival (17 i 18. 08).

Promocja dotyczy wszystkich klientów, zarówno klientów biznesowych i indywidualnych. Z jednorazowego pakietu będzie można korzystać na terenie Polski przez 7 dni od momentu aktywacji. Będzie on wykorzystywany przed innymi pakietami danych, bonusami za doładowanie czy usługami na kartę.

Aby aktywować pakiet należy wysłać w oficjalnych dniach festiwali, czyli odpowiednio 1 i 2 czerwca (dla Orange Warsaw Festival), od 4 do 7 lipca (dla Open’er Festival Powered by Orange) oraz 17 i 18 sierpnia (dla Kraków Live Festival), bezpłatny SMS o treści FESTIWAL pod numer 80830.

Klienci, którzy wyślą SMSa przed startem danego festiwalu otrzymają wiadomość z informacją, że promocja rozpoczyna się w dniu startu festiwalu i należy ponownie wysłać SMSa aktywacyjnego w oficjalne dni festiwalu.

Niezależnie od darmowych pakietów GB klienci Orange będą mogli kupić najnowszy telefon Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem Huawei AM08 Bluetooth w zestawie za 0 zł na start i 58 zł miesięcznie w Planie Optymalnym.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: