Dużo gigabajtów od Plusa - we wrześniu działają jeszcze wszystkie wakacyjne oferty

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0

Plus wie, że klienci usług na kartę (pre-paid) chcą swobodnie korzystać z mobilnego internetu i mają coraz większe wymagania. Poziom oferowanych im usług powinien być tak samo dobry, jak ten dostępny dla klientów abonamentowych. Operator ma dla nich specjalną promocję nieprzypadkowo przedłużoną na wrzesień, kiedy wielu z nich zaplanowało sobie wysyłanie zdjęć i filmów  z wakacyjnymi wspomnieniami.

Nie jest wcale prawdą, że korzystanie usług komórkowych w na kartę (pre-paid)  musi oznaczać bardzo oszczędne korzystanie z internetu mobilnego, bo limit dostępnych tam gigabajtów na transfer danych jest bardzo mały i szybko się wyczerpuje, np. gdy zaczynamy korzystać z serwisów wideo.  

Podobnie mitem jest również to, że jeśli chcemy korzystać swobodnie  z internet mobilnego  w usługach na kartę to musimy sporo za to dodatkowo  operatorowi zapłacić

W rzeczywistości na rynku dostępne są oferty pre-paid, w których klient może dobrać odpowiednią do jego potrzeb paczkę danych w dobrej cenie.

Z pewnością warto tu zwrócić uwagę na ofertę Plusa, który ostatnio ogłosił  promocję „2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”. W jej ramach operator  podwaja bonusowy pakiet gigabajtów, który klienci otrzymują na swoje konto po dokonaniu jego zasilenia. A wszystko wedle zasady - im wyższe doładowanie, tym większy bonus. Promocja  obowiązuje do końca września i nie trzeba jej dodatkowo włączać. Po doładowaniu konta otrzymujemy pakiet gigabajtów, natomiast cała kwota doładowania jest dostępna na nasze wydatki związane z innymi usługami.

Jak wskazuje już nazwa promocji, dużą jej zaletą jest elastyczność, bo klient ma do wyboru aż siedem możliwości kwoty zasilenia  (od 5 od 200 zł), co oczywiście przekłada się na  wielkość bonusu oraz okres jego ważności. Przy czym, co podkreśla operator, niewykorzystane gigabajty nie przepadają (klient ma je w tzw. GigaBanku), ale aby z nich korzystać trzeba mieć aktywne konto, co wiąże się z koniecznością jego ponownego zasilenia. 

I tak, na przykład doładowując konto kwotą 5 zł mamy do wykorzystania 200 MB na transfer danych przez 5 dni. 

W przypadku jednak, gdy na ten cel przeznaczy 10 zł to ten limit wzrośnie dość drastycznie do aż 4 GB na 10 dni. Jest to więc rozwiązanie idealne np. dla kogoś na co dzień korzystającego z sieci WiFi lub z internetu stacjonarnego w domu czy pracy. Gdy potrzebujemy więcej internetu na dłuższy okres, warto jest wybrać nieco droższą opcję. Może to być na przykład doładowanie za 20 zł i wtedy będzie mieć do dyspozycji 8 GB na 20 dni lub za 25 zł, by mieć 20 GB na 30 dni. Kwotę 25 zł doładowania można natomiast przeznaczyć na 30-dniowy pakiet nielimitowanych rozmów i SMSów.

Doładowania konta kwotą 25 zł warto rozważyć również z jeszcze jednego powodu. W takim przypadku otrzymujemy dodatkowo bezpłatny transfer danych w przypadku korzystania  z Facebooka, Vibera, Messengera, Ipli oraz Plus Music. Oznacza to, że korzystanie z tych serwisów nie pomniejszy naszego pakietu GB. Plus wynagradza też w podobny sposób mniejsze doładowanie (nawet te za 5 zł), ale wówczas w ramach bezpłatnego transferu danych można korzystać z dwóch serwisów  IPLI oraz Plus Music (serwis z muzyką).

Plus wie jednak, że są także klienci o większych potrzebach, którzy nie lubią sobie zawracać głowy zasilaniem konta co kilka czy kilkanaście dni lub też nastawiają się na intensywniejsze korzystanie z treści wideo w najbliższych miesiącach czy też wysyłanie zdjęć i filmów z wakacyjnymi wspomnieniami. Dla nich bardziej optymalne mogą być doładowania w kwotach: 50, 100 lub nawet 200 zł.  W pierwszej z tych opcji klient otrzymuje 50 GB, które może wykorzystać przez 90 dni. W najdroższych wariantach uzyskanym bonusem - 100 GB za 100 zł lub 200 GB za 200 zł - można się cieszyć  przez 180 dni. 

Warto też wspomnieć, że dodatkową możliwość zasilenia konta ekstra gigabajtami mają amatorzy herbaty Lipton Ice Tea. Na półlitrowych butelkach z tym napojem są zakrętki z kodami, których wysłanie uprawnia klientów Plusa na Kartę do otrzymania dodatkowo 1 GB. Przy czym możliwe jest uzyskanie aż 10 pakietów 1 GB w trakcie każdego miesiąca kalendarzowego.

Warunki promocji Plusa  „2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” pokazują, że dla klientów, którzy  jedynie okresowo potrzebują większej dużej paczki danych, na rynku są dostępne atrakcyjne oferty na kartę, które mogą spełnić ich potrzeby i wymagania.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: