Pakiety w Heyah na rozmowy do innych sieci

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 43

Od 23 kwietnia br. w Heyah rozpocznie się oferta Pakiety Sielanka. Od najbliższego poniedziałku użytkownicy Heyah do wyboru otrzymają dwa typy pakietów minut na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na krajowe numery stacjonarne - Dużą Sielankę i Małą Sielankę.

Użytkownik, decydując się na pakiet Duża Sielanka, za 24 złote otrzymuje 50 minut rozmów (48gr/min.). Aby kupić pakiet wystarczy wysłać bezpłatny Ekspresowy Kod Aktywujący *110*6#.

Wybierając pakiet Mała Sielanka użytkownik otrzyma 10 minut rozmów za 6 złotych (60gr/min). Aby kupić pakiet wystarczy wysłać bezpłatny Ekspresowy Kod Aktywujący *110*5#.

Usługę można aktywować również:

  • Kontaktując się z Biurem Obsługi Użytkownika Heyah (+48) 888002222 lub z telefonu Heyah 2222

  • Automatycznie, przez IVR, łącząc się z numerem 2222 z Heyah

  • na stronie www.heyah.pl w sekcji Samoobsługa

Aktywacja pakietów jest bezpłatna.

Uruchomienie pakietów zostanie potwierdzone SMSem, a z konta automatycznie zostanie pobrana deklarowana kwota. Minuty w pakiecie można wykorzystywać przez 30 dni od chwili aktywacji. Użytkownik może ponownie skorzystać z oferty po upływie ostatniego dnia obowiązywania poprzedniego pakietu, lub po wykorzystaniu wszystkich minut z pakietu, jednak nie wcześniej niż 5 dni od jego aktywacji.

W każdej chwili użytkownik może sprawdzić stan konta swoich Pakietów, wpisując w telefonie bezpłatny Ekspresowy Kod o treści *104*1# i potwierdzając wybór poprzez wciśnięcie klawisza inicjującego połączenie. W odpowiedzi otrzyma informację o ilości minut (w zaokrągleniu do jednej minuty, które pozostały w Pakiecie). Ofertę można aktywować od 23 kwietnia.

Od poniedziałku rusza również kampania reklamowa pod hasłem „Zmień Horror na Sielankę”.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: