Pancewicz w Dubaju, szefem nowego regionu Jan Kolimar

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 3
Opinie: 3

1 czerwca 2007 r. Kuba Pancewicz, dyrektor generalny polskiego oddziału firmy Nokia, rozpoczyna nowy rozdział w swej karierze zawodowej i przenosi się, w ramach struktury Nokia, do Dubaju. Będzie tam odpowiedzialny za współpracę z klientami – dystrybutorami i operatorami, znajdującymi się w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki (MEA).

Stanowisko dyrektora generalnego Nokia Poland od 1 czerwca br. obejmuje Jan Kolimar, obecnie dyrektor generalny Nokia w Czechach i na Słowacji.

Jan Kolimar jest z pochodzenia Słowakiem i pracuje w Nokia od 1999 r. Przez ostatni rok był szefem oddziałów Nokia w Czechach i na Słowacji, odpowiedzialnym za tworzenie lokalnej strategii i za działania biznesowe. Wcześniej przez 1,5 roku był dyrektorem sprzedaży w oddziale Nokia w Moskwie. Zanim trafił do Nokia pracował w między innymi w firmach Iveco oraz IP Havas. Jan Kolimar jest żonaty, ma 39 lat. Jego hobby to historia, literatura, kino i sport (hokej, narciarstwo i golf).

Wraz ze zmianą na stanowisku dyrektora generalnego Nokia w Polsce, nastąpi integracja organizacyjna trzech dotychczas odrębnych rynków: polskiego, czeskiego i słowackiego. W ramach struktur Nokia powstanie nowy region obejmujący trzy kraje z centralą w Warszawie. Jan Kolimar będzie dyrektorem nowego regionu, a jednocześnie dyrektorem generalnym Nokia w Polsce.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: