Paszport Korzyści dla abonentów Plusa i Cyfrowego Polsatu

Newsy
Opinie: 32

13 maja br. Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają w ramach programu smartDOM nowa ofertę dla obecnych klientów – „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”. Już dziś rusza także nowy program lojalnościowy – Paszport Korzyści, dzięki któremu zyskać można nie tylko atrakcyjne promocje i oszczędności u organizatorów oraz korzystne rabaty u Partnerów, ale również bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn i koncerty, zaproszenia do ulubionych programów telewizyjnych z anteny Telewizji Polsat, a nawet… rolę w serialu. Organizatorami Paszportu Korzyści są: Plus, Cyfrowy Polsat i Plus Bank, a patronem medialnym została Telewizja Polsat.

- 7 maja Polkomtel dołączył do Grupy Polsat, dzięki czemu staliśmy się liderem medialno-telekomunikacyjnym na rynku polskim. Jednak z realizacją naszych założeń i planów nie czekaliśmy na zamknięcie transakcji. Nasze firmy współpracują ze sobą już od wielu miesięcy. Pierwszym dużym, wspólnym projektem jest uruchomiony 13 lutego program smartDOM, który oferuje naszym klientom bardzo szerokie portfolio usług – telefon, Internet, telewizję, bankowość i energię elektryczną – w bardzo korzystnych cenach. Zasada jest prosta: im klient więcej u nas kupuje, tym mniej płaci – mówi Dominik Libicki, Prezes Grupy Polsat. - Dziś idziemy krok dalej i przedstawiamy bardzo konkurencyjną ofertę usług łączonych dla obecnych klientów oraz program lojalnościowy, jakiego nikt na naszym rynku nie oferuje. Klienci są naszą największą wartością, a tymi działaniami chcemy udowodnić, że warto jest wiązać się z nami na długie lata. 

Obecni klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać w ramach programu smartDOM z nowej oferty zapewniającej im drugą usługę za 50% ceny, a trzecią – za 1 zł. 

- Nasz program smartDOM ewoluuje zgodnie z założeniami. Początkowo łączył podstawowe usługi oferowane przez Plusa i Cyfrowy Polsat. W drugim etapie dołączyły do niego usługi bankowe Plus Banku i energia elektryczna – nowy produkt sieci Plus. Dziś przedstawiamy ofertę dedykowaną wyłącznie naszym klientom, doceniając, że zaufali naszym firmom. Nasi klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego otrzymują program na prostych zasadach i dający wymierne korzyści – mówi Beata Białkowska, dyrektor zarządzająca ds. marketingu w Plusie i Cyfrowym Polsacie. 

Nowa promocja oparta jest o prosty i elastyczny mechanizm – wystarczy posiadać jedną usługę z abonamentem w wysokości minimum 49,90 zł i dokupić drugą i/lub trzecią usługę o wartości minimum 49,90 zł, aby zyskać atrakcyjne rabaty na cały okres trwania umowy: drugą usługę za 24,95 zł, a trzecią za 1 zł. Nie ma znaczenia, którą z 3 podstawowych usług operatorów – telewizję, Internet czy telefon – aktualnie posiada klient i w jakiej kolejności dokupuje usługi. Już za ok. 76 zł/mies. może mieć zestaw z telewizją HD, Internetem LTE oraz nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami. Jeżeli jako 3 produkt klient wybierze usługę o wartości większej niż 49,90 zł, to miesięczna opłatą za nią będzie niższa o 48,90 zł. 

Jak to działa?

Przykładowy zestaw usług w nowej ofercie:

Od 13 maja do skrzynek pocztowych klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku trafiać będą Paszporty Korzyści. Paszport Korzyści to specjalny program lojalnościowy dla klientów organizatorów, gwarantujący im dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki. 

- Jesteśmy bardzo dumni, że miliony Polaków korzystają na co dzień z usług oferowanych przez nasze firmy. Wprowadzając Paszport Korzyści, chcemy im podziękować, że zaufali właśnie nam. To pierwszy tak duży program lojalnościowy na rynku polskim skierowany wyłącznie do klientów organizatorów. Udało nam się pozyskać wielu Partnerów z atrakcyjnymi ofertami, a ich liczba, także dzięki współpracy z Freebee, będzie regularnie rosła, zapewniając naszym klientom coraz to nowe korzyści – mówi Piotr Skrzypczak, dyrektor zarządzający ds. utrzymania klienta w Plusie i Cyfrowym Polsacie. 

Posiadacze Paszportów Korzyści otrzymają:

 • Specjalne promocje na produkty Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku
 • Program smartDOM Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku, który pozwala na oszczędzanie przez dodawanie kolejnych usług
 • Wyjątkową ofertę „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” tylko dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu w ramach programu smartDOM
 • Atrakcyjne zniżki na produkty z oferty Partnerów z następujących branż: handel detaliczny, ubezpieczenia, zdrowie, paliwa, gastronomia
 • 10 tys. biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn
 • Bilety na ważne wydarzenia sportowe, wejściówki na koncerty i festiwale oraz programy rozrywkowe Telewizji Polsat 
 •  Możliwość zagrania w serialu Telewizji Polsat
 • Możliwość przekazania zgromadzonych funduszy na szczytny cel – do wskazanej przez klienta organizacji dobroczynnej współpracującej z programem
 • Konkursy i loterie oraz wiele innych atrakcji

Obecnie partnerami Paszportu Korzyści są: AXA Assistance, sieci sklepów należące do Grupy Eurocash (abc, Delikatesy Centrum, Euro Sklep, Gama, Groszek, Lewiatan), Orlen, superpolisa.pl oraz Telepizza, a już wkrótce dołączą do niego nowi Partnerzy z różnych branż.

Fundacje i organizacje dobroczynne współpracujące obecnie z programem to: Fundacja Polsat, GOPR, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Fundacja Rodzin Adopcyjnych, Fundacja Radia Zet.

Paszport Korzyści powstał we współpracy z FreeBee – partnerem technologicznym a jego patronem medialnym jest Telewizja Polsat

Więcej informacji na temat Programu można znaleźć na www.paszportkorzysci.pl

Paszportowi Korzyści oraz nowej ofercie w programie SmartDOM towarzyszyć będą ogólnopolskie kampanie reklamowe z udziałem ambasadorów programu – Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Pierwsza kampania – mówiąca o nowej ofercie w programie smartDOM – wystartuje jeszcze dzisiaj i będzie można ją śledzić w telewizji, Internecie oraz radiu. Druga – dedykowana Paszportowi Korzyści – ruszy 18 maja i będzie obecna w telewizji oraz Internecie. Autorem kreacji jest Grey Group, a reżyserem spotów Bartłomiej Ignaciuk. Produkcję spotów powierzono TFP, a postprodukcją zajęło się studio Film Garden. Za planowanie i zakup mediów odpowiadały: Media Direction, PHD Media Direction oraz Carat.

Reklama TV:

Prezentacja:

Materiały reklamowe - Plus:

Materiały reklamowe - Cyfrowy Polsat:

Zdjęcia z konferencji prasowej:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (32):

Komentuj

Komentarze / 32

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Borek pisze: 2014-05-13 12:30
  Przypomina się paszport Polsatu z przed kilku lat. :) Powrót.
  6
 • Users Avatars Mini
  joasiab21 pisze: 2014-05-13 12:31
  Reaktywacja Paszportu Polsatu - teraz pod nazwą Paszport Korzyści to dla mnie bardzo dobra inicjatywa sieci Plus i Cyfrowego Polsatu. Właśnie na taki program od dłuższego czasu czekałam. Teraz będę mogła zbierać punkciki na swojej karcie i otrzymywać rabaty a to doskonała okazja do zaoszczędzenia. Dodatkowo posiadacze Paszportu będą mogli brać udział w różnego rodzaju loteriach konkursach, w których do wygrania będzie szereg nagród - to kolejny powód dla którego warto przystapić do udziału w programie. Paszport Korzyści to super inicjatywa operatora moim zdaniem :)
  -22
 • Users Avatars Mini
  ABC pisze: 2014-05-13 12:32
  Świetny pomysł. Robi różnice wobec konkurencji. Niektóre zniżki są bardzo atrakcyjne. Pewnie już niedługo dołączą do programu kolejne instytucje, żeby nie stracić w oczach klientów. ;)
  -22
 • Users Avatars Mini
  bozenka pisze: 2014-05-13 13:07
  Bardzo mi zaimponował ten paszport korzyści dla abonamentów plusa .Ja jestem klientką plusa już kilka lat , więc ten pomysł mi się podoba , bo można mieć zniżki , a zarazem zbierać punkty i wymienić na cenne nagrody . Wystarczy tylko kupować produkty promocyjne .Ja już miałam wiele kart partnerskich do zbierania punktów ,ale ta zdecydowanie ale karta plusa którą jest paszport korzyśći jest bardziej ciekawsza niż poprzednie . Wchodząc na stronę http://paszportkorzysci.pl/ przeczytałam o programie i od razu się zarejestrowałam by móc już od dziś zbierać punkty i brać udział w różnych konkursach
  -16
 • Users Avatars Mini
  Kasjan pisze: 2014-05-13 13:15
  Jak dla mnie super. Można łączyć przyjemne z pożytecznym :) Można zaoszczędzić na usługach, za które i tak musimy płacić, a dzięki Paszportowi Korzyści możemy nie dość, że oszczędzić płacąc za np. internet, telewizję, czy telefon to możemy zaoszczędzić np. na pizzy :) I to jest też bardzo fajne, że rabaty i nagrody są skierowane do praktycznie każdego: do kierowców, kibiców, łasuchów, czy po prostu zwykłych ludzi :) A jeszcze jeżeli można otrzymać bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce siatkowej to dla mnie po prostu bomba! :)
  -22
 • Users Avatars Mini
  bazyl pisze: 2014-05-13 13:24
  Czemu mam wrażenie, że komentarze są napisane przez pracowników p. Solorza?? :-)
  29
 • Users Avatars Mini
  niah pisze: 2014-05-13 13:32
  A do sklepów internetowych też będą zniżki i kina?
  2
 • Users Avatars Mini
  B-Asia pisze: 2014-05-13 13:51
  Przeczytałam i wiecie co? to też straszne...
  7
 • Users Avatars Mini
  Kristo pisze: 2014-05-13 14:02
  Paszport Polsatu, ha ha ha , skąd ja to znam .
  3
 • Users Avatars Mini
  ltextra pisze: 2014-05-13 14:06
  oczywiście, że pracownicy. pracuję w plusie i od regionalnego dostałem polecenie, by pokomentować tu i tam, że super oferta, a firma schodzi na psy. prowizje coraz nizsza, a klienci zeby były lepsze warunki kupują startery w innych sieciach i przenoszą do nas. wstyd.
  13
 • Users Avatars Mini
  awen6 pisze: 2014-05-13 14:53
  Myślę,że Program Paszport Korzyści to dobra i dośc pomysłowa oferta Plusa I CP.Zyskujemy atrakcyjne oferty i promocje u wybranych Partnerów Programu,możemy płacic mniejsze rachunki w Plusie uzywając karty.dla mnie same korzyści.Na stronie już jestem zarejestrowana i teraz zbieram punkty
  -16
 • Users Avatars Mini
  torunczyk pisze: 2014-05-13 14:55
  Jak się czyta niektóre komentarze to można odnieść wrażenie ze to krytykowanie sztuka dla sztuki. Ja powiem w ten sposób, po przeczytaniu całej informacji o paszportach korzyści i zakopaniu się w bardzo długim regulaminie, postanowiłem właśnie spróbować jak to zadziała, bo propozycje są nad wyraz ciekawe ale trzeba popatrzeć jak to będzie z ich realizacją. Myślę ze wtedy będę miał prawo do krytyki bądź chwalenia tego przedsięwzięcia.
  -12
 • Users Avatars Mini
  ukaszek pisze: 2014-05-13 15:05
  Jeśli to jest naprawdę to jestem miło zaskoczony. Taki paszport to wielka oszczędność pieniędzy. Przeczytałem cały artykuł 2 razy, regulamin, wszystko co jest na stronie akcji i naprawdę rewelacja. Nie mogę wyjść z podziwu :)
  -17
 • Users Avatars Mini
  komi pisze: 2014-05-13 16:02
  T-Mobile i Orange zmiękła rura, nie mówiąc już o NC+. Do tego bank i prąd i nie wiem co jeszcze.
  -8
 • Users Avatars Mini
  tomi pisze: 2014-05-13 16:58
  Hahaha, genialne są te komentarze. Jak w Misiu. Umieram ze śmiechu :) Widzę, że PR plusa zabrał się do roboty i komentuje na wszelkich możliwych portalach telko. Najlepiej to widać na portalach, na których obok nicka autora pojawia się ip z domeny polkomtela/cp.
  18
 • Users Avatars Mini
  shargy pisze: 2014-05-13 17:09
  ...widzę, że Zygmunt wypuścił swoje klakiery ;)))))))))
  12
 • Users Avatars Mini
  zyggi pisze: 2014-05-13 18:10
  posiadacze paszportow wchodza do filharmonii i nie tylko za free ;] hahahaaa
  9
 • Users Avatars Mini
  alcijaW pisze: 2014-05-13 18:19
  myślę,że naprawde warto spróbować ,program jest dośc ciekawy ,bardzo duzo zyskujemy biorąc w nim udział
  -12
 • Users Avatars Mini
  Optymistyczna pisze: 2014-05-13 18:27
  Bardzo podoba mi się oferta dla obecnych klientów - Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę, łączenie usług z korzyścią dla klienta. A Paszport Korzyści to naprawdę świetna sprawa. Promocje na produkty, zniżki w sklepach, bilety na ważne wydarzenia sportowe, wejściówki na koncerty i festiwale itd. Największy entuzjazm wywołały u mnie bilety na MŚ w siatkówce mężczyzn i to jaka ich ilość rewelacja :)Plus wyszedł z fajną inicjatywą
  -12
 • Users Avatars Mini
  Misio pisze: 2014-05-13 18:51
  Ten program to jakaś klapa. 5 produktów ze zniżkami w sieci Eurocash http://paszportkorzysci.pl/response/pdf/ec-lista Całe 5 produktów w tym piwko Leszek i parówki jedynka. Ten paszport to jest paszport ale dla Rodziny Kiepskich. ROTFL.
  10
 • Users Avatars Mini
  alicjaW pisze: 2014-05-13 19:06
  Konkurencja na pewno zaskoczona podobnie jak wszyscy uzytkownicy Plusa i CP.Jak widac mozna połączyc przyjemne(każdy z nas lubi konkursy,loterie i promocje) z pozytecznym
  -8
 • Users Avatars Mini
  JJM pisze: 2014-05-13 19:10
  Paszport to taki sobie pomysł ale nowy smartdom jest najlepszą oferą łączoną na rynku na sorry jak bym nie liczył w 100-wce zamyka mi się abo + int + TV a nawet w 76 miesięcznie pomarańczowi tak nie mają w tym swoim packu nawet.
  -6
 • Users Avatars Mini
  Qsqs pisze: 2014-05-13 19:30
  Błagam, nie traktujcie ludzi jak idiotów. Niektóre komentarze to szczyt naiwności. Tak naiwności, że ktoś uwierzyeże to pisał ktoś inny niż pracownik konsorcjum Z.Solorza.
  13
 • Users Avatars Mini
  abc pisze: 2014-05-13 20:35
  Dlaczego jest tak, że komentując działania innych operatorów nikt nie wymienia Prezesa spółki z nazwiska? Polska zawiść....
  -3
 • Users Avatars Mini
  goska pisze: 2014-05-13 20:39
  "nie wszystko złotem co się swieci" czas pokaże czy oferta warta jest podniety
  0
 • Users Avatars Mini
  fckk pisze: 2014-05-14 10:24
  jakoś nazwa mnie nie przekonuje :) mogli by coś wymyśleć nowego, czego nie było jeszcze w Polsce. Mam tylko nadzieje, że korzyści będą opłacalne niż u konkurencji. Mam nadzieję, że paszport zmieni się pod koniec roku w freebee i to będzie sukces i "wow" dla reszty.
  0
 • Users Avatars Mini
  ffg pisze: 2014-05-14 12:11
  ale jaja z tymi komentarzami i tak jest pod każdym artykułem Polszmat schodzi na psy...
  9
 • Users Avatars Mini
  jack pisze: 2014-05-14 19:10
  Sprawdzałem te KORZYŚCI. Ubezpieczenie samochodu z tą kartą droższe niż zapłaciłem u MOJEGO AGENTA. ŚMIECHU WARTE. TOTALNA ŚCIEMA !!!!!!!!!!!!!!!!
  8
 • Users Avatars Mini
  Jola pisze: 2014-05-14 23:48
  Ja chętnie skorzystam z Paszportu Korzyści chociaż zadania co do propozycji Plusa i CP są bardzo podzielone. Zawsze te parę złotych obniżających abonament cieszy. Paliwo z tego co czytałam tez mozna kupić za parę groszy mniej, ale to każdy sam przeanalizuje czy chce z tego skorzystać czy nie.
  -6
 • Users Avatars Mini
  Abc abc pisze: 2014-05-18 13:04
  Łubu dubu łubu dubu niech żyje na pan Solorz, prezes naszego klubu, niech żyje nam! Dodam tylko że to świetna oferta mam już telefon, telewizję, internet , konto w banku i prąd w gniazdku. Wszytkio opłacam w jednym rachunku. Jest super. Dodatkowo dzięki paszportowi będę mógł zwiędzić kawał świata. Plus miażdzy konkurencję......
  3
 • Users Avatars Mini
  Fink pisze: 2014-05-21 12:49
  Jola żeby kupić 1l paliwa taniej o 10 gr musisz najpierw kupić na orlenie w cafe produkty za 9,9zł. Żeby to zrównoważyć musiałabyś zatankować auto na 99l paliwa :) a w baku ile zmieścisz ? ;p
  4
 • Users Avatars Mini
  Jacek pisze: 2014-05-22 18:40
  Na szczęście nie muszę się głowić, czy to się opłaca. Nie mam żadnej usługi z powyższych, więc nie dla psa kiełbasa. Ciekawe dlaczego nowi nie mogą wziąść wszystkie 3 usługi na tych samych zasadach. Pytałem w Plusie i pani powiedziała, że musiałbym mieć jedną z usług co najmniej 60 dni. Trudno. Zaoszczędzę nie biorąc nic, a szkoda, bo net i nc+ mi się kończy.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: