Paweł Orliński dyrektorem regionalnym HTC

Newsy
Żródło: HTC
Opinie: 3

Paweł Orliński dołączył do zespołu polskiego oddziału HTC Corp.

Paweł Orliński od 1 października br. objął w firmie HTC Europe stanowisko: Regional Director - Central Europe and Russia / CIS. Do jego głównych obowiązków należy zarządzanie sprzedażą i marketingiem w następujących krajach: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Ukraina, Białoruś oraz pozostałe kraje CIS.
Paweł Orliński jest absolwentem Wydziału Mechaniki Precyzyjnej na Politechnice Warszawskiej. Z rynkiem teleinformatycznym związany jest od kilkunastu lat, z branżą telekomunikacyjną od stycznia 1999 roku, kiedy rozpoczął swoją karierę w firmie Robert Bosch Sp. z o.o., będąc odpowiedzialnym za rozwój biznesu telefonii komórkowej w Polsce. W kwietniu 2000 roku został dyrektorem sprzedaży w Siemens Sp. z o.o., w nowo powstałym Regional Headquarters na Europę Wschodnią, odpowiadał za Polskę, Węgry, Rosję, Ukrainę, Białoruś oraz kraje bałtyckie - Litwę, Łotwę i Estonię. W późniejszym czasie region został rozszerzony o kolejne kraje (m.in. z Azji Centralnej) - Turcję, Azerbejdżan, Kazchstan, Gruzję i Mołdawię. Swoje doświadczenie zdobywał również w Telekomunikacji Polskiej, gdzie pracował w Departamencie Zakupów oraz u jednego z wiodących producentów kart SIM i sieciowych rozwiązań komplementarnych (Oberthur Technologies), skutecznie rozwijając biznes w Polsce.

Paweł Orliński ma 42 lata. Czas wolny wypełnia zabawami sportowymi z 6-letnim synem oraz wspieraniem 14-letniej córki w edukacji i rozwijaniu zdolności baletowych. Jego hobby to czytanie książek, kolekcjonowanie filmów, narty, tenis oraz strzelanie sportowe.

Tomasz Leśniak będzie bez zmian zajmował stanowisko Area Manager - Eastern Europe.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Pawel pisze: 2009-10-19 14:21
  Gratulacje
  0
 • Users Avatars Mini
  marianpower pisze: 2009-10-19 20:22
  Gratulacje!!
  0
 • Users Avatars Mini
  alfredo pisze: 2009-10-20 04:52
  nie mogę ...:))) teraz odpowiedzialny za 10 krajów (mamy 20 dni roboczych), plus CIs (cokolwiek to znaczy) wcześniej chyba podobnie, dwoje dzieci ; czas wolny spędza na wspieraniu syna i córki; współczuję dzieciom .... z drugiej strony to odpowiedzialność za wielkie NIC, bravo HTC i tak się sam sprzedasz, myślę, że Szanowny Pan O pojeździ, a produkt i tak się sam sprzeda .... Gratuluję, O ... Orła przyjmie z otwartymi rękami inna korporacja, a dzieci i tak się z tego nie cieszą
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: