PayGSM.pl – pierwsze podsumowania oraz Program Partnerski

Newsy
Żródło: PAYBACK
Opinie: 13

Po upływie zaledwie 2 tygodni od rozpoczęcia działalności serwisu www.PayGSM.pl, jego twórcy: firma PAYBACK Sp. z o.o. oraz Verna Sp. z o.o. dokonali pierwszych podsumowań. 
Start PayGSM.pl uznano za bardzo dobry, gdyż w okresie tym zrealizowano prawie 200 zamówień na zasilenie telefonów prepaid'owych. Średnia wartość transakcji to 52 zł.
Chcąc jeszcze bardziej spopularyzować serwis z dniem 10 kwietnia uruchomiono Program Partnerski PayGSM.pl .
Program pozwala każdemu użytkownikowi Internetu promować PayGSM.pl poprzez umieszczenie bannera reklamowego na swojej stronie WWW. Za każdym razem, gdy ktoś kliknie w banner i złoży zamówienie w PayGSM.pl właściciel strony otrzyma 2% wartości danej transakcji. Organizatorem Programu jest firma PAYBACK Sp. z o.o.
Co ciekawe, osoba, która dokona transakcji (kupna towaru lub usługi) w ciągu 14 dni od kliknięcia bannera, uznawana jest za osobę poleconą przez Partnera, na którego stronie umieszczony był dany banner.
Wynagrodzenie należne w Programie Partnerskim PayGSM.pl będzie w sposób automatyczny zamieniane na punkty PayBACK i przelewane na konto użytkownika w programie lojalnościowym PayBACK. Zamiana wynagrodzenia nastąpi w stosunku 1 zł = 25 punktów. Warunkiem koniecznym otrzymania wynagrodzenia jest posiadanie konta w programie lojalnościowym PayBACK.

Opinie:

Opinie archiwalne (13):

Komentuj

Komentarze / 13

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: