Bundesliga na Viaplay do 2029 roku

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
NENT Group oraz Bundesliga zawarły historyczną umowę,  przedłużającą prawa do transmisji meczów na dziewięciu rynkach do 2029 roku

NENT Group oraz Bundesliga zawarły umowę przedłużającą prawa do transmisji meczów na dziewięciu rynkach do 2029 roku.

Fani piłki nożnej w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, Łotwie, Litwie oraz Polsce, co tydzień będą mogli śledzić sportowe zmagania piłkarzy występujących w Bundeslidze oraz 2. Bundeslidze.

Transmisje spotkań dostępnych na platformie streamingowej Viaplay, należącej do NENT Group, będą prowadzone z wykorzystaniem studiów meczowych oraz komentarzy w językach lokalnych. 

NENT Group w każdym sezonie pokaże na żywo ponad 300 spotkań Bundesligi. Zawarta umowa obejmuje również wyłączne prawa do transmisji meczów Superpucharu Niemiec oraz spotkań barażowych decydujących o awansie do Bundesligi.

Platforma streamingowa Viaplay działa w Estonii, na Łotwie oraz Litwie od 9 marca, natomiast w Polsce zostanie uruchomiona w sierpniu tego roku - tutaj.  

Wcześniej podano też informację, że polscy kibice na Viaplay będą mogli oglądać rozgrywki Ligi Europejskiej UEFA i UEFA Conference League - tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: