Piotr Sieluk prezesem GTS Energis

Newsy
Żródło: GTS Energis
Opinie: 6

Z dniem 6 stycznia 2009 r. Piotr Sieluk został powołany na stanowisko prezesa zarządu GTS Energis, zastępując jednocześnie Jaromira Łacińskiego, odpowiedzialnego do tej pory za działalność Grupy GTS w Polsce.

Zmiana ta jest częścią programu transformacji dotyczącego całej Grupy GTS Central Europe (GTS CE), w ramach której funkcjonuje GTS Energis. Celem transformacji jest usprawnienie realizacji nowej strategii GTS CE, wprowadzonej w związku ze zmianami właścicielskimi, jakie miały miejsce w 2008 roku.

„Jaromir Łaciński był członkiem kadry zarządzającej od 2000 r. i od samego początku odgrywał kluczową rolę w powstaniu i rozwoju Energis Polska. Dotyczyło to również zakończonego sukcesem procesu połączenia GTS Polska i Energis Polska. Pod jego kierownictwem, GTS Energis stał się najbardziej rentownym operatorem alternatywnym na polskim rynku – powiedział Adam Sawicki, CEO Grupy GTS CE. Głównym zadaniem jego następcy, Piotra Sieluka, będzie wprowadzenie firmy GTS Energis w kolejną fazę rozwoju, dzięki której stanie się ona integralną częścią organizacji działającej w regionie Europy Centralnej” - dodał Adam Sawicki.

Piotr Sieluk jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał również dyplom MBA na Uniwersytecie Minnesota. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Deloitte&Touche, a następnie piastował funkcje menedżerskie w Funduszu Pioneer, w firmach PricewaterhouseCoopers, Energis Polska oraz w Prywatnym Funduszu Inwestycyjnym Gravitas, którego był współzałożycielem i Dyrektorem Inwestycyjnym. W ostatnim okresie, pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego oraz Dyrektora Finansowego, w spółkach wchodzących w skład portfela inwestycyjnego Funduszu Gravitas.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-01-07 22:44
  kurcze, a multimo chcą oddać jakimś niewiadomym dziadom typu Telestrada :(
  0
 • Users Avatars Mini
  maniek pisze: 2009-01-07 23:56
  Ale sieć szkieletowa nadal do energisu należy więc jeśli chodzi o usługę technicznie to bez zmian.
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-01-08 00:53
  mam nadzieję, bo na razie tam gdzie korzystam z multimo to usługa spisuje się 10/10. Transfery lepsze niż w neostradzie i prawie zawsze ciut więcej niż w umowie, pingi szybkie, mało znana usługa, więc nie tak przeciążona jak np. neostrada. Chodzi to generalnie lepiej niż neo i jest tańsze + 500MB całkiem fajnie działającego hostingu
  0
 • Users Avatars Mini
  maniek pisze: 2009-01-08 14:16
  po prostu masz dobrą centralę nie jest przeciązona i ma wolne porty więc wszystko jest ok
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-01-08 18:30
  ***manie: No właśnie, że już nie ma wolnych portów (znam technika, który się tym zajmuje). I sąsiad na tej samej centrali ma neostradę i rzadko dociąga mu 1Mbps Neostrada do 128KB/s a u mnie jest Multimo na TEJ SAMEJ centrali i jest zawsze ciut powyżej 130KB/s Poszedłem sobie kiedyś z ciekawości porównać. Jest to może nieduża różnica, ale jednak, do tego ja używam multimo na socjalnym + FritzBox, więc oszczędności są kolosalne w skali np. roku
  0
 • Users Avatars Mini
  maniek pisze: 2009-01-08 22:07
  jednym słowem szczęściarz z ciebie:) a tak poważnie to energis ma dobrą sieć szkieletową i jak tylko tp nie grzebie na centralach to jest ok.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: