PKO BP informuje o ograniczeniach w realizacji przelewów zagranicznych

Newsy
Opinie: 0
PKO BP informuje o ograniczeniach w realizacji przelewów zagranicznych

PKO BP ogłasza wprowadzenie ograniczeń w realizacji przelewów międzynarodowych do i z wybranych banków w Rosji, Białorusi oraz Ukrainie.

Wszystkie przelewy przychodzące i wychodzące we wszystkich walutach do banków rosyjskich i białoruskich znajdujących się na opublikowanej liście zostały zablokowane z powodu obowiązujących sankcji międzynarodowych.

Dodatkowo, realizacja płatności do innych banków w Rosji, Białorusi i Ukrainie może napotkać trudności związane z większą liczbą mechanizmów kontrolnych. Istnieje również ryzyko odrzucenia transakcji przez pośredniczące banki lub zagranicznych regulatorów.

Bank PKO BP informuje, że przelewy przychodzące i wychodzące w rosyjskich rublach (RUB) nie są obsługiwane z żadnych innych banków.

Lista banków objętych ograniczeniami znajduje się w załączeniu poniżej.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: