"Plan tp przyjazny" – oferta dla osób w trudnej sytuacji materialnej

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 8

Telekomunikacja Polska od czerwca wprowadza do swej oferty najtańszy na rynku abonament telefoniczny, przeznaczony dla osób w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej. Nowy plan tp przyjazny kosztuje tylko 15 zł netto (18,30 zł brutto).

- Cieszę się, że za symboliczną cenę możemy zaoferować klientom o bardzo niskich dochodach plan tp przyjazny, który w cenie abonamentu oferuje 30 minut na rozmowy w sieciach stacjonarnych oraz możliwość korzystania z szerokopasmowego dostępu do internetu - mówi Jacek Mrozik, dyrektor Pionu Marketingu Telefonii Stacjonarnej Telekomunikacji Polskiej.

Cena planu przyjaznego nie pokrywa kosztów świadczenia usługi. Dlatego, TP uzyskała zgodę UKE na wprowadzenie nowej oferty pod warunkiem skierowania jej do ograniczonej grupy klientów. Z nowego abonamentu mogą skorzystać wyłącznie osoby korzystające ze stałego zasiłku pieniężnego udzielanego przez Ośrodki Pomocy Społecznej (OPS), które na specjalnie przygotowanym formularzu dostarczą do TP potwierdzenie korzystania z pomocy OPS.

Dodatkowym ograniczeniem jest aktywacja planu tylko na 12 miesięcy, by ją przedłużyć należy dostarczyć kolejne potwierdzenie z OPS. Z szacunków TP wynika, że z oferty będzie mogło korzystać około 200 tys. klientów firmy.

Główne cechy planu tp przyjaznego:

 • niska opłata abonamentowa: 15 zł netto (18,30 zł brutto)

 • 30 minut w abonamencie na połączenia do sieci stacjonarnych i dial-up (niewykorzystane minuty przenoszenie są na jeden, kolejny okres rozliczeniowy)

 • niskie koszty połączeń:
  - 0,16 zł brutto za min. do sieci stacjonarnych (od godz. 20 do 8 i dni wolne)
  - 0,32 zł brutto za min. do sieci stacjonarnych (od godz. 8 do 20)
  - 0,57 zł brutto za min. do sieci komórkowych (przez całą dobę)

 • możliwość aktywacji neostrady tp

 • rozliczanie sekundowe

Na specjalnych warunkach z planu tp przyjaznego mogą skorzystać osoby z zaburzeniami wzroku, mowy lub słuchu, którym na podstawie orzeczeń Powiatowego lub Wojewódzkiego Zespołu Orzekającego o Stopniu Niepełnosprawności, TP przyznaje 50% ulgę w opłacie abonamentowej.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  markomiej pisze: 2008-05-29 16:09
  ciekawe co po tych 12 miesiacach? Zasilek mam chyba do sierpnia a potem juz drugiego nie dostane. Mam też neta przez freedom
  0
 • Users Avatars Mini
  pf pisze: 2008-05-29 16:11
  czyli ten co w szarej strefi pracuje, kupi taki abo za 18 plus neo 6mb,
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-05-29 16:15
  poczekam na regulamin i cennik.cos za cos BSA sie na tym nie załozy ale neo jak najbardziej.mam u rodziców nieuzywany socjalny ale 28pln za utrzymanie nr to jednak duzo,chyba pokombinuje i ich przeniose ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-05-29 17:03
  A grudniu mają wycofać socjala z oferty... "Telekomunikacja Polska od czerwca wprowadza do swej oferty najtańszy na rynku abonament telefoniczny" Ja znam tańsze - 0 PLN w voipie. Widać tu wyraźne ślady komunikatu dla mediów wydanego przez TP
  0
 • Users Avatars Mini
  Justin pisze: 2008-05-29 17:08
  Fajnie że dba sie o najbiedniejszych tylko po co to zaswiadczenie z OPS?Taka cena powina byc bez zadnych papierkow dla klientow ktorych nie stac na normalny abonament.
  0
 • Users Avatars Mini
  szulak pisze: 2008-05-29 18:53
  chyba sie sam okalecze, zostane niepelnosprawny aby miec 50% znizke:)
  0
 • Users Avatars Mini
  www pisze: 2008-05-29 19:45
  że tak mało minut w abo to rozumiem, ale kosmicznych cen za połączenia(zwlaszcza na stacjonarki) to już nie:-(niewiele ci najbiedniejsi sobie pogadają:-(
  0
 • Users Avatars Mini
  JarekM pisze: 2008-06-02 15:04
  a co do cen - to czy przypadkiem nie płaci się za samą inicjację połączenia, a dopiero potem za każdą sekundę rozmowy?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: