Internet bez limitu GB i prędkości w Play dla Firm

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Internet w smartfonie bez limitu GB i prędkości od Play dla Firm

Play ma nową ofertę bez limitów GB i prędkości dla klientów biznesowych.

Najnowszy abonament XL dla Firm oferuje internet bez limitu GB oraz prędkości, nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS w Polsce i krajach Unii Europejskiej, a także pakiet 300 minut na rozmowy międzynarodowe do UE. To wszystko w cenie 100 zł miesięcznie.

Kolejne karty SIM do smartfona można kupić za 35 zł, a osoby przenoszące swój numer do Play mogą skorzystać z rabatu, w którym drugą kartę SIM otrzymają w cenie 5 zł miesięcznie.

Klienci wybierający XL dla Firm mogą skorzystać również ze specjalnej oferty bezprzewodowego internetu bez limitu GB i prędkości za 20 zł miesięcznie.

Poza ofertą XL dla Firm w ofercie biznesowej Play dostępne są również inne abonamenty z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i krajach Unii Europejskiej oraz pakietami internetu w smartfonie:

  • S dla Firm z 20 GB za 45 zł,
  • M dla Firm z 60 GB za 60 zł,
  • L dla Firm z 150 GB za 80 zł.

Klient może dodatkowo dokupić kolejne karty do smartfona w cenie od 25 zł za każdy kolejny numer w ofercie S i M dla Firm oraz od 30 zł w ofercie L dla Firm. Na każdej karcie SIM znajdują się nielimitowane połączenia, wiadomości oraz własny pakiet danych, identyczny jak na pierwszym numerze. Osoby przenoszące swój numer do Play mogą skorzystać ze specjalnego rabatu, w którym drugą kartę SIM otrzymają w cenie zaledwie 5 zł miesięcznie.

W ofertach M dla Firm lub L dla Firm klienci mają możliwość dokupienia dodatkowej karty SIM do internetu bezprzewodowego do biura z pakietem 500 GB z pełną prędkością w cenie 30 zł miesięcznie.

Operator w nowej ofercie dla form poleca zakup smartfonów Xiaomi 12 5G i realme GT2 5G. Dodatkowo, w Play dostępne są również laptopy Acer Aspire 3 oraz HP 15s-eq2023nw, a także tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE. Operator udostępnia też router 5G OPPO 5G CPE T1a.

Wszystkie podane kwoty są cenami netto.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: