Xiaomi 10T 5G z gadżetami z Cyberpunk 2077 – chyba lepszego prezentu teraz nie znajdziecie

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Xiaomi 10T 5G z gadżetami z Cyberpunk 2077 – chyba lepszego prezentu teraz nie znajdziecie

Advertisement

W grudniową noc premiery Cyberpunka liczba osób grających w grę polskiego dewelopera na kultowym portalu Steam przekroczyła milion. To najwyższy wynik w historii jeśli mowa o grach typu single player. Recenzenci ocenili tytuł (średnia z recenzji) na 91/100 punktów. CD PROJEKT RED zdradził, że do 9 grudnia gracze złożyli ponad 8 milionów zamówień przedpremierowych. To dowody na to, że Cyberpunk 2077 był w tym roku bez wątpienia najbardziej wyczekiwaną grą komputerową na świecie, a przypomnijmy, że od momentu pierwszej jego zapowiedzi minęło już osiem lat. W grze wirtualnie występuje nawet prawdziwa megagwiazda Hollywood - Keanu Reeves. Polską (już kultową) produkcję na lokalnym rynku wspiera PLAY. Listę wszystkich fioletowych atrakcji ze świata Cyberpunk 2077 poznacie tutaj

Play jako operator komórkowy ma wyłączność współpracy z CD PROJEKT RED, więc świątecznym hitem w tym roku jest flagowiec Xiaomi wraz z zestawem gadżetów brandowanych Cyberpunk 2077. Taki specjalny set jest dostępny w Polsce wyłącznie w sieci Play. Ale lista cyberpunkowych giftów jest znacznie dłuższa.

Xiaomi Mi 10T 5G z kompletem gadżetów Cyberpunk

Z okazji premiery najważniejszej polskiej gry PLAY zaprezentował specjalną promocję, w której decydując się na abonament oraz jeden z telefonów 5G klienci otrzymają unikatowe zestawy gadżetów ze świata Cyberpunk 2077. Zasady są proste.

Do wyboru są 2 główne zestawy: GOLD i SILVER. W zestawie GOLD wybieramy smartfon 5G z ofertą SOLO HOMEBOX. W zestawie SILVER jest smartfon 5G z ofertą SOLO L.

W zestawie złotym w prezencie otrzymamy gadżety o wartości 500 zł:

Zestaw srebrny to prezenty o wartości 300 zł:

Chyba nie można sobie wymarzyć lepszego prezentu dla prawdziwego fana nowego świata Cyberpunk 2077. PLAY w materiałach promocyjnych żartuje, że nie ma pewności, czy te wspaniałe gadżety zabezpieczą nas w pełni przed atakami gangów zamieszkujących Night City, ale na pewno dodadzą plus 100 punktów do naszego stylu. Prezentu w stylu Cyberpunk 2077 nic w tym roku nie przebije.

Wśród smartfonów 5G z sieci PLAY szczególnie polecamy Xiaomi Mi 10T 5G. Oprócz obsługi najnowszej technologii transmisji danych piątej generacji Mi 10T 5G to także świetny zestaw aparatów (główny ma matrycę SONY 64 MP), ekran odświeżany z częstotliwością 144 Mhz, a także bardzo mocny procesor Snapdragon 865. Mocy w Night City nam nie zabraknie. Ze specjalną recenzją Mi 10T 5G w stylu cyber możecie zapoznać się poniżej:

Specjalny starter z Night City

Kolejną propozycją dla fanów gry Cyberpunk 2077 jest specjalny starter z wizerunkiem głównego bohatera V. Każdy starter zawiera kod 20% zniżki do sklepu z cyberpunkowymi gadżetami oraz wlepki. Startery dostępne będą wyłącznie w salonach operatora. Należy się pospieszyć, ponieważ ilość zestawów z gadżetami oraz starterów jest limitowana.

Darmowe motywy Cyberpunk 2077

Play przygotował też specjalne punkowe motywy. Obejmują one tapety, zestawy ikon, font i  kolorystykę interfejsu. Motywy są darmowe i dostępne dla smartfonów marki SamsungHuawei oraz Xiaomi (w wersji na MIUI 11 oraz MIUI 12). Przed instalacją motywu należy zaktualizować oprogramowanie do wersji Android 10 (nakładka z powodzeniem będzie działać także na Android 11). Operator zaleca również, aby po instalacji nakładki korzystać ze smartfona z wyłączonym tryberm dark mode. Nie powinno to jednak martwić, gdyż sam motyw kolorystyczny ma prawdziwie mroczne oblicze i świetnie sprawdzi się o każdej porze dnia.

Internet za darmo

Play przygotował także cyber niespodziankę w aplikacji Play24. Po zalogowaniu się na swoje konto i przejściu do sekcji Cyberpunk 2077 użytkownicy z okazji premiery gry otrzymują darmowy pakiet 2 GB. Ale to nie koniec niespodzianek. Po wejściu do wspomnianej sekcji Cyberpunk 2077 mamy możliwość odkrywania dzielnic Night City, a po odkryciu wszystkich sześciu, do ściągnięcia czekają unikalne tapety Cyberpunk 2077.

Wszystkie informacje na temat atrakcji przygotowanych przez Play w związku z grą Cyberpunk 2077 znajdują się na dedykowanej stronie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: