Play i Onet.pl podpisały 3-letnią umowę

Newsy
Żródło: P4
Opinie: 8
Opinie: 8

Portal Onet.pl podpisał z P4 – operatorem sieci PLAY – 3-letnią, strategiczną umowę o obustronnej współpracy w zakresie budowy i sprzedaży multimedialnej oferty mobilnej.

W najbliższych dniach rozpocznie się oczekiwana przez rynek sprzedaż oferty sieci PLAY. Operator zaproponuje klientom zupełnie nowe podejście do korzystania z możliwości telefonu komórkowego. Oferta PLAY opierać się będzie na regularnie rozbudowywanej platformie multimedialnej, tworzonej wspólnie z portalem Onet.pl. Dzięki podpisanej na początku marca umowie z Onet.pl, klienci PLAY jako pierwsi w Polsce, będą mieli możliwość korzystania z w pełni interaktywnej telefonii mobilnej, uzyskując jednocześnie dostęp do najbogatszej na rynku oferty mobilnego kontentu.

Onet.pl jako pierwszy, w październiku ubiegłego roku, udostępnił innowacyjny produkt OnetLajt – mobilną wersję portalu dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych. Uczestnicy programu nadchodzi4.com, korzystają z zasobów OnetLajt, w którym mają dostęp do siedmiu serwisów Onet.pl: Wiadomości, Poczta, Sympatia.pl, Foto, Wideo, Sport i Blog – niektóre z wymienionych, miały swoją premierę właśnie w PLAY. Program pokazał, że możliwości jakie stwarza telefonia mobilna, cieszą się ogromną popularnością wśród jej użytkowników. Najlepszym przykładem są blogi – pierwsi użytkownicy sieci PLAY, za pomocą telefonu komórkowego, założyli ich już ponad 7 tysięcy.

"Dzięki współpracy z Onet.pl, PLAY nie będzie po prostu kolejnym operatorem komórkowym w Polsce" – komentuje Jacek Hensler, Chief Marketing Officer PLAY. Naszą ambicją i celem jest bycie pierwszym interaktywnym operatorem mobilnym.

"W ciągu najbliższych kilku lat, mobilna telefonia komórkowa zostanie zintegrowana z mediami, usługami i narzędziami komunikacyjnymi" – mówi Łukasz Wejchert, Prezes Zarządu Grupy Onet.pl SA. "Dzięki projektowi Onet.pl i PLAY, pojęcie mobilności zyskało nowy wymiar – PLAY zyskał bardzo atrakcyjny kontent, a nasza oferta będzie dostępna dla jeszcze większej grupy odbiorców. Podzielamy entuzjazm operatora PLAY – jesteśmy przekonani, że nasze produkty w tej, jak i innych ofertach, spotkają się z zainteresowaniem wielu użytkowników telefonii mobilnej."

Umowa o współpracy została podpisana na 3 lata. Trwają intensywne prace nad uruchomieniem nowych mobilnych projektów. Oferta będzie nieustannie poszerzana o kolejne serwisy i usługi dostępne przez telefon komórkowy.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: