Play Internet Stacjonarny bez umowy terminowej już za 35 zł miesięcznie

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Play Internet Stacjonarny bez umowy terminowej już za 35 zł miesięcznie

Play wprowadza promocyjne warunki oferty internetu stacjonarnego. Od teraz, każdy nowy klient będzie mógł skorzystać z internetu domowego w niezmiennej cenie 35 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania długotrwałych umów. Operator przygotował specjalne oferty z telewizją PLAY NOW TV już od 45 zł.

Play Internet Stacjonarny (w sieci kablowej Vectra) dostępny jest w trzech pakietach, już od 35 zł miesięcznie w ofercie z prędkością 150 Mb/s. Kolejne z nich to 300 Mb/s za 45 zł oraz 600 Mb/s za 55 zł miesięcznie. Koszt instalacji jest jednorazowy i wynosi 50 zł.

Dodatkowo, nowi użytkownicy Play Internet Stacjonarny w każdej z ofert otrzymają również możliwość rozszerzenia usług o telewizję PLAY NOW TV z najnowszym BOXem od 10 zł miesięcznie, z dostępem do 50 kanałów oraz programów rozrywkowych, informacyjnych i ogólnych. Osoby, które wybiorą ofertę z Internetem 600 Ms/s będą mogły cieszyć się dostępem do kanałów HBO oraz biblioteki filmów i seriali HBO GO przez sześć miesięcy za darmo.

Ofertę będzie wspierała kampania reklamowa, która rusza już w najbliższy piątek, 14 sierpnia. Szczegóły oferty oraz możliwość sprawdzenia dostępności usługi pod danym adresem zamieszkania znajdują się na dedykowanej stronie internetowej tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: