1400 GB za darmo w Play na Kartę

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Play na Kartę - odbierz 1200 GB rocznie

Play przygotował specjalne promocje dla użytkowników ofert Play na Kartę i Internet na kartę w Play. Dzięki nim mogą oni zyskać do 1400 darmowych gigabajtów.

1200 GB za darmo przez rok

Oferta skierowana jest do nowych i obecnych użytkowników pakietów cyklicznych, oznaczonych jako „2x więcej GB po doładowaniu w aplikacji”:

  • SOLO XL (bez limitu GB, 40 GB z pełną prędkością) za 35 zł miesięcznie,
  • SOLO XXL NEXT (bez limitu GB, 50 GB z pełną prędkością) za 40 zł miesięcznie,
  • 1000 minut na Ukrainę, nielimitowane rozmowy, SMS-y i 30 GB za 35 zł miesięcznie,
  • Miesiąc bez limitu GB (200 GB z pełną prędkością) za 50 zł miesięcznie.

Pakiety można włączyć tylko w aplikacji Play24. Aby aktywować promocję 1200 GB za darmo przez rok, trzeba w aplikacji przejść do zakładki Dla Ciebie i kliknąć w baner promocji i odebrać pierwsze 100 GB. Baner jest widoczny tylko dla tych klientów, którzy mają już jeden z powyższych cyklicznych pakietów i korzystają z najnowszej wersji aplikacji Play24. Kolejne paczki 100 GB zostaną przyznane automatycznie po odnowieniu jednego z wyżej wymienionych pakietów. Każdy pakiet 100 GB ważny jest przez 30 dni

Automatyczne doładowania konta z bonusem 100 GB

Użytkownicy oferty na kartę mogą także uruchomić automatyczne doładowanie z karty płatniczej. Aby zachęcić do przetestowania tej formy doładowania operator przygotował także dodatkowe 100 GB na 30 dni przy pierwszej takiej płatności za minimum 25 zł.

Darmowe 100 GB na start

Aktywna jest też promocja 100 GB na start, którą mogą włączyć osoby przenoszące numer lub aktywujące nowy starter Play na Kartę. To jednorazowy pakiet na 30 dni. Pakiet można włączyć jednorazowo w aplikacji Play24 w zakładce Dla Ciebie > Pakiety > Internet.

Poniżej zamieszczone są regulamin promocji.

 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: