Nowe pakiety internetu poza Unią Europejską w Play

Newsy
Opinie: 0

Play wprowadził nowe pakiety internetowe dla klientów wyjeżdżających poza granice Unii Europejskiej.

Klienci, którzy wybierają się do krajów takich jak: Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chiny, Czarnogóra, Egipt, Izrael, Rosja, Serbia,  Stany Zjednoczone Ameryki, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja czy Ukraina teraz mogą skorzystać z opcji Internet Świat dostępnej w dwóch wariantach cenowych. Większy pakiet oferuje roaming 1 GB w cenie 100 zł, mniejszy kosztuje 50 zł i pozwala wykorzystać 300 MB.

W ramach nowej oferty dostępny jest również pakiet Internet Emiraty, który zapewnia 150 MB transmisji danych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich w kwocie 60 zł.

Bez względu na wybraną opcję, każdy pakiet ważny jest przez 14 dni od momentu aktywacji.

Jeśli użytkownik osiągnie limit danych wcześniej, transmisja zostanie automatycznie zablokowana, tym samym chroniąc go przed dodatkowymi kosztami. Każdorazowo po wykorzystaniu pakietu, wysyłana jest wiadomość SMS. Aby dalej cieszyć się łącznością z siecią można go ponowie aktywować lub włączyć transmisję danych zgodną z obowiązującym cennikiem.

Uruchomienie usługi jest możliwe za pomocą aplikacji Play24 lub kodem USSD  przyporządkowanym konkretnemu pakietowi:

  • *111*950*1# dla pakietu Internet Świat 1 GB,
  • *111*951*1# dla Pakietu Internet Świat 300 MB
  • *111*952*1# dla Pakietu Internet Emiraty 150 MB

Nowa oferta jest już dostępna dla użytkowników ofert pre-paid, mix i abonamentowych – zarówno dla biznesu, jak i dla klienta indywidualnego. Za dwa tygodnie oferta obejmie także abonentów Play Homebox.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: