PLAY partnerem Citibank MasterCard World

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 3

18.02.2011 Play wspólnie z bankiem Citi Handlowy oraz innymi partnerami uruchamia multipartnerski Program: Citibank MasterCard World.

Przygotowana we współpracy z siedmioma partnerami karta kredytowa pozwala na zbieranie punktów w multibrandowym programie lojalnościowym. Posiadacze nowej karty mogą wymieniać zgromadzone Punkty na vouchery na zakup produktów i usług u partnerów programu lub na spłatę części zadłużenia. Dodatkowo klienci zyskują możliwość skorzystania z rabatów, promocji i ofert przygotowanych specjalnie dla nich przez partnerów Programu.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie przez Klienta Karty Kredytowej Citibank MasterCard Word, która wydawana jest w placówkach Banku Citi Handlowego.

Abonenci Play przystępujący do programu nie ponoszą żadnych kosztów związanych z wydaniem i użytkowaniem Karty (Standardowa cena to 5 zł w pierwszym roku i 85 zł w kolejnych latach). Wszystkie transakcje bezgotówkowe dokonywane Kartą Kredytową Citibank MasterCard World premiowane są punktami lojalnościowymi.

KAŻDY ZAKUP KARTĄ: 5 PLN = 1 pkt KAŻDY ZAKUP U PARTNERÓW: 5 PLN = 2 pkt DOKONANIE PIERWSZEJ TRANSAKCJI: 1 000 pkt – wystarczy na doładowania Play Fresh o wartości 40 zł lub 2 bilety do Multikina.

W Play zgromadzone punkty można wymienić na: Doładowania Play Fresh o wartości 10 zł = 250 pkt Doładowania Play Fresh o wartości 30 zł = 750 pkt Doładowania Play Fresh o wartości 50 zł = 1250 pkt

Katalog nagród wraz z przelicznikiem punktów znajduje się na www.online.citibank.pl/world.

Partnerzy Programu: Play, H&M, Multikino, TUI, Douglas, InterSport, merlin.pl Za obsługę programu, zamówienia nagród odpowiada Citibank.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pacoher pisze: 2011-02-18 13:27
  Nigdy nie chciało mi się bawić z zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody. Wolę promocje typu podwójne doładowania w Tak Taku. Proste zasady, bonus dostaje się od razu, promocja jest powtarzana co jakiś czas (np. aktualna jeszcze trwa do 28 lutego).
  0
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2011-02-18 16:09
  Tu chodzi o to że korzystasz z produktów określonego banku ( City Handlowy ). Płacąc kartą kredytową w np. sklepach bank dostaje od każdej operacji 3% .
  0
 • Users Avatars Mini
  dragonite pisze: 2011-02-18 20:18
  Citibank szuka pieniędzy, z Plusem już od dłuższego czasu współpracują. Mam nadzieje tylko, że nie będą nękać klientów Playa telefonami.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: