Netflix na 12 miesięcy w prezencie od Play

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Netflix nawet na 12 miesięcy w prezencie od Play

Od dzisiaj wszyscy, którzy zdecydują się na zakup telewizji PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX mogą liczyć na 6 lub 12 miesięcy dostępu do serwisu Netflix w prezencie od Play.

Darmowego Netflixa na 12 miesięcy otrzymają ci klienci, którzy wybiorą Pakiet Rozszerzony PLAY NOW TV wraz z dekoderem TV BOX za 35 zł miesięcznie. W ramach tej oferty otrzymujemy dostęp do ponad 90 kanałów w ramach pakietów:

  • Podstawowego – z kanałami m.in National Geographic, Disney Channel, FOX, Eleven Sports 3, Comedy Central, History, a także TVN, Polsat czy TVP1;
  • Extra – z dodatkowymi kanałami filmowymi i dokumentalnymi, m.in AXN, BBC Brit, Kino Polska;
  • Sport – zawierającego kanały rodziny Eleven Sports, w tym Eleven Sports 1 4K;
  • Kids – oferującego bajki i programy dla dzieci tj. Psi Patrol, Świnka Peppa, Ben 10;
  • News – czyli polskie i zagraniczne kanały informacyjne z TVN24 na czele.

Aby zyskać Netflix na 6 miesięcy w prezencie, trzeba zdecydować się na telewizję PLAY NOW TV w wersji podstawowej wraz z ofertą internetu bezprzewodowego lub stacjonarnego w umowie na 24 miesiące. Usługa telewizyjna PLAY NOW TV w wersji podstawowej wraz z dekoderem TV BOX jest oferowana za 10 zł miesięcznie. Internet w Play można wybrać w dwóch wariantach – bezprzewodowy w sieci komórkowej lub stacjonarny. W obu tych propozycjach usługa dostępna jest od 35 zł miesięcznie. Zestaw telewizji i internetu w Play można kupić za 45 zł miesięcznie z Netflix w promocji na pół roku w prezencie.

Użytkownik może zmieniać plan subskrypcji w dowolnym momencie na tańszy lub droższy, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie doliczona do rachunku Play dzięki usłudze „Netflix – Płacę z Play” dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku klientów, którzy już wcześniej korzystali z serwisu przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie.

Oferta promocyjna dostępna jest od 22.04.2021 do 30.06.2021, natomiast Netflix w prezencie od Play można uruchomić na PLAY NOW TV BOX do końca lipca. Wystarczy wejść do aplikacji Netflix dostępnej na dekoderze i założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: