PLAY sponsorem ligi CS:GO i League of Legends

Newsy
Opinie: 9

Od 17 marca głównym partnerem rozgrywek oraz transmisji Polskiej Ligi Esportowej jest PLAY.

Drugim partnerem strategicznym została firma Sprite, a partnerami technologicznymi – ASUS, LG oraz Twitch. Dzięki ich wsparciu pula nagród wynosi: 240 000 PLN.

Za organizację współpracy PLAY z ligą odpowiada Mediacom Beyond Advertising, dział domu mediowego MediaCom, odpowiedzialny za akcje niestandardowe. Play będzie głównym partnerem wydarzenia oraz transmisji internetowych.

W Play od ponad roku budujemy dedykowaną platformę #GamersGonnaPlay, w ramach, której rozwijamy ofertę dla graczy. Wejście w rynek e-sport jest dla nas naturalnym elementem tych działań. Polska Liga E-sportowa to dla nas projekt wyjątkowo ciekawy, który idealnie wpisuje się w nowoczesną markę, otwartą na graczy i entuzjastów nowych technologii. Cieszymy się na myśl o tej współpracy i oczywiście mocno kibicujemy wszystkim drużynom! - powiedział Bartosz Dobrzyński, CMO P4.

Polska Liga Esportowa będzie toczyć się wokół dwóch obecnie najpopularniejszych gier, czyli CS:GO i League of Legends. Każda z lig będzie składać się z 8 zespołów, z których 5 zostanie zaproszonych, a 3 wyłonione w drodze kwalifikacji. W pierwszym etapie rozgrywek na oglądających czeka 28 meczów, każdy z nich grany w systemie BO2, czyli 2 mapy na grę. Dzięki temu wynikiem spotkania może być również remis. Za wygraną zwycięzca otrzyma 3 punkty oraz 1200 PLN, a za remis każdy z teamów po 1 punkcie oraz 600 PLN. W wyniku fazy zasadniczej 4 najlepsze drużyny, z największą ilością punktów, przejdą do fazy play-off, gdzie zawalczą o nagrodę główną. Aktualnie trwa selekcja i zapraszanie drużyn, a rozgrywki kwalifikacyjne wystartują w marcu. W kwietniu rozpocznie się sezon zasadniczy. Play-offy i finał planowane są na czerwiec bieżącego roku.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Riddick1500 pisze: 2017-03-18 12:19
  Fajnie ale o niebo lepiej bylo by gdyby zainwestowali w swoją obslugę klienta ktora leży i kwiczy oraz w stacje LTE bo internet też leży i kwiczy że o 3Mb w roamingu nie wspomnę bo to już przegięcie. Tyle kasy idzie w pierdoły (np. Pseudo Celebryci) a obsluga i technika powoli się stacza na dno :(
  3
 • Users Avatars Mini
  Jakub pisze: 2017-03-18 13:22
  @Up co do zasięgu - w mieście jest spoko i w okolicach blisko nadajnika, dalej faktycznie dramat. Natomiast co do obsługi klienta nie mam zastrzeżeń, nawet w nocy o północy pomogą
  1
 • Users Avatars Mini
  Riddick1500 pisze: 2017-03-18 13:46
  @Jakub ja nie pisze o zasięgu tylko prędkości LTE. I żeby nie było - u mnie na tel śmiga z prędkością 30Mb. Jednak mnie chodzi o ogółem w Polsce. A z tym nie jest rożowo. A co do obsługi - poczytaj ich forum ile rozpatrują reklamacje. W moim przypadku trwało to od 27 stycznia do 17 marca - brak pakietu podstawowego telewizji. Ale to i tak krótko i sprawa pryszcz. Są tacy co mają czas reklamacji i 5 miesięcu a nawet więcej a sprawy dotyczą urządzeń. Zresztą poczytaj ich forum. I w dodatku każde zgłoszenie jest zamykane po udzieleniu odpowiedzi, mimo tego że odpowiedź często jest nie na temat albo nie rozwiązuje sprawy. A potem trzeba się bujać z nowym konsultantem i od nowa tłumaczyć o co chodzi. Szczerze to można by licencjat (a może i magisterkę) napisać na podstawie działania obsługi Play :)
  2
 • Users Avatars Mini
  PiotrusPan pisze: 2017-03-18 15:09
  @Riddick1500: Wielokrotnie dzwoniłem lub pisałem do BOK Play. Zawsze obsługa była wzorowa. Można wiele powiedzieć na temat samego działania Play ale obsługa BOK jest zawsze na 6.
  -3
 • Users Avatars Mini
  Riddick1500 pisze: 2017-03-18 16:16
  Taa wzorowo długo rozpatrują zgloszenia i reklamacje. Ja nie twierdzę że są mili. Chodzi o czas rozpatrywania oraz o sensowność odpowiedzi. To nie jest już ten Play co kilka lat wstecz. A konsultancji w sporej mierze są z łapanki na kilka miesięcy i ich wiedza jest bliska zeru. I uwierz mi, bo wiem jak to wyglada od wewnątrz - kolega tam pracuje ;)
  2
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-03-18 16:58
  Plej sponsorem budowy własnej sieci po 10 latach dziadowania:-)
  5
 • Users Avatars Mini
  td pisze: 2017-03-18 18:21
  I to jest reklama !
  1
 • Users Avatars Mini
  Neo pisze: 2017-03-18 23:47
  Czekam na zasięg na prowincji
  0
 • Users Avatars Mini
  maciej.z pisze: 2017-03-22 12:14
  Play czasami wie co sponsorować. Esport rozwija się w naszym kraju dość prężnie.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: