"Twój podpis jest ważny" – ruszyła nowa kampania Play

Newsy
Opinie: 51

Play rozpoczął kampanie reklamową promującą rejestrację numerów prepaid - "Twój podpis jest ważny".

TV:

OOH:

W SALONACH SPRZEDAŻY:

W SALONACH SPRZEDAŻY:

Opinie:

Opinie archiwalne (51):

Komentuj

Komentarze / 51

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Troip pisze: 2016-06-08 11:15
  Chcą być bardziej święci od papieża, niema jeszcze ustawy, ani aktów wykonawczych do niej o nie wiadomo czy, i w jakiej formie wejdzie w życie, a play ogłosił obowiązek rejestracji nowych kart prepaid od lipca, Nie wiem czy im to na zdrowie wyjdzie, inna sprawa to, że wszędzie tam gdzie wszedł obowiązek, rejestracji prepaid przestępczość nie zmniejszyła się ani o 1%. We Francji jest obowiązek rejestracji prepaid, a przecież ich to nie uhroniło przed zamachami. Skoro to nie działa, to jaki jest sens nakładania coraz to nowych obowiązków i restrykcji? Albo żyjemy w wolnym kraju, albo nie. Coraz bardziej mam wrażenie, że traktuje się nas jak małe i głupie dzieci, albo niedorozwiniętych umysłowo. Może niektórym się to podoba, bo nie muszą myślec inni myślą za nich, coraz to bardziej to wszystko przypomina świat Orwella.
  13
 • Users Avatars Mini
  PLANET pisze: 2016-06-08 11:51
  Troip: ano racja. Dodam tylko, że przy wejściu darmowego roamingu w przyszłym roku cała ta ustawa będzie o kant dupy potłuc w przypadku przybyszów z zagranicy. Oczywiście jest także mnóstwo innych metod..
  13
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2016-06-08 12:03
  @Troip, nie chcą być święTSI od papieża. Po prostu obawiają się utraty abonentów prepaid, a dodatkowo widzą możliwość zgarnięcia bazy użytkowników od konkurencji, tym samym możliwość dodatkowego zysku/zarobku, a więc działają już teraz, przed konkurencją. I tyle. A ustawa i tak na dniach w jakiejś formie (zmuszającej do rejestracji prepaid) wejdzie w życie. Twoja argumentacja jest infantylna. W Polsce działa Policja, Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkowo. I co? Zapobiegły dzisiejszemu wypadkowi z udziałem amerykańskiej ciężarówki wojskowej? Nie! Zlikwidować!
  -2
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2016-06-08 12:07
  @PLANET, czyli twoim zdaniem łatwiej lepiej jest obecnie. Kontrolować MILIONY polskich niezarejestrowanych kart SIM, aniżeli w przyszłości sprawdzać góra kilka tysięcy roamingowych (i w razie potrzeby) zadziałać?
  -2
 • Users Avatars Mini
  Troip pisze: 2016-06-08 12:23
  DanielR, to że ty Lubisz być kontrolowany na każdym kroku to jest twoja sprawa, jestem ciekaw co będzie dalej tachograf z kamerą w każdym samochodzie? od razu z całego tygodnia dostałbyś mandat za wszystkie wykroczenia, na pewno też byłbyś za. Ja myślę że można by pójść jeszcze dalej w trosce o nasze bezpieczeństwo i wprowadzić godzinę policyjną tak po 18:00, żeby ilość gwałtów ograniczyć, a w ogóle to po co się ludzie mają szwendać po ulicach, tylko praca, szkoła i nagłe uzasadnione wypadki kiedy można wyjść na ulicę, wysokie kary i grzywny dla tych co się nie stosują, DanielR będziesz pierwszy który to poprze,przecież policja, pogotowie i straż pożarna nie zapobiegły dzisiejszemu wypadkowi. Mam rację?
  9
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2016-06-08 12:24
  Przydałoby się troszeczkę więcej minusów. ;-)
  -1
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2016-06-08 12:52
  @Troip, nie. Jestem po prostu za zachowaniem zdrowego rozsądku. Uważam, że rejestracja kart SIM mieści się w jego granicach. Od lat bodajże dwudziestu w Polsce obowiązkowo zarejestrowano miliony abonentów postpaid. I korona im z głowy z tego powodu do tej pory nie spadła. Ja numer rejestrowałem kilkukrotnie. Sobie, mamie, siostrze, bo to wymagana procedura przy przenoszeniu do innej sieci. Nie czuję się z tego powodu prześladowany czy też inwigilowany przez państwo. Naprawdę, zasypiam w nocy normalnie, bez pomocy tabletek nasennych. ;-)
  -1
 • Users Avatars Mini
  hi fi pisze: 2016-06-08 13:01
  Przeciez Sejm obradowal i Was nie bylo z pogladami i uwagami na posiedzeniu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Troip pisze: 2016-06-08 13:04
  Tu nie chodzi o to czy rejestrowanie prepaid jest dobre czy złe, tylko o nakaz, chodzenie w czapce w zimie też jest dobre, ale nie wyobrażam sobie, że ktoś mi wlepi mandat za chodzenie bez czapki, czy strażnik nie wypuści mnie na ulicę bez okrycia głowy, sam mam zarejestrowany numer, bo przeniosłem się z abonamentu, ale to była moja i tylko moja decyzja, w wolnym kraju nikt nie ma prawa mówić człowiekowi jak ma żyć i co ma robić dopóki to nie szkodzi innym ludziom, na tym polega wolność jednostki. To jest moje życie i dopóki nie działam na szkodę innych osób mogę robić co mi się podoba.
  11
 • Users Avatars Mini
  hi fi pisze: 2016-06-08 13:20
  Toip. Masz racje i Panstwo/Rzad. tez ma takie prawo jak Ty. Mozesz isc okrzyczec, protestowac na ulicy- nawet innych werbowac. Rzad z tej demokracji korzysta bo Go wybrala wiekszosc spoleczenstwa.
  -13
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2016-06-08 13:37
  @Troip, ale żeby najpierw znaleźć się w tym abonamencie, i tak musiałeś podporządkować się "nakazowi" rejestracji prywatnej firmy, który wynikał z regulaminu jej usług. Inaczej nie mógłbyś skorzystać z usług abonamentowych. Miałeś oczywiście wybór. Mogłeś w ogóle nie mieć abonamentu. Podobnie teraz. Możesz się zarejestrować i korzystać z usług sieci, a możesz się nie rejestrować i... nie korzystać.
  -4
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2016-06-08 13:43
  @Troip Racja, rejestracja użytkowników na kartę to nie jest najważniejsze co w tym kraju należy zrobić, efekty tej rejestracji będą znikome. Przyrównanie do abonamentu przez niektórych jest bez sensu, w abonamencie to operator udziela kredytu abonentowi i chcąc zabezpieczyć dochodzenie roszczeń z tytułu płatności musi wiedzieć komu takiego kredytu udziela. W prepaidzie jest inaczej, to użytkownik udziela kredytu operatorowi, nie ma fakturowania więc dane są zbędne, do reklamacji/zmiany usług wystarcza zestaw nr telefonu+ PUK. Sama rejestracja dołoży tylko operatorom niepotrzebnego śmietnika i zajmowania się tym kramem, wątpliwa jest też ochrona przekazanych danych przed firmami typu "tele syf marketing" itp.
  22
 • Users Avatars Mini
  Troip pisze: 2016-06-08 13:50
  DanielR, myślę że asf wyczerpał temat w tej kwestii, nic dodać nic ująć.
  17
 • Users Avatars Mini
  D pisze: 2016-06-08 14:51
  @asf, czemu nagle zmiana linii obrony? Usprawiedliwiasz operatora? A gdzie walka o wolność i anonimowość?! Efekt w jednym i drugim przypadku jest taki sam. Konieczność "sprzedania" swoich danych osobowych operatorowi. Dlatego śmieszy mnie, gdy ktoś kto korzysta(ł) już z abonamentu, a teraz nagle ma obiekcje co do przekazywania swoich danych przy rejestracji prepaid. ;-)
  -5
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2016-06-08 14:54
  Żaden asf nie wyczerpał żadnego tematu, tym bardziej taki głąb i idiota jak asf. Nie podoba mu się rejestracja, niech stąd emigruje tam gdzie rejestracji nie ma. W Europie tylko nieliczne kraje nie stosują rejestracji.
  -36
 • Users Avatars Mini
  D pisze: 2016-06-08 15:01
  Idąc dalej tym tokiem rozumowania. Powinniście raczej walczyć od całkowitą likwidację wszelkich usług abonamentowych. Zamiast tak infantylnie usprawiedliwiać konieczność ich podawania. Tu można i jest ok, a tu już beee. Albo jesteście konsekwentni w swoich postulatach, albo nie. Abonament (ba, w ogóle telefon) nie jest niezbędny do prze(życia). ;-)
  -7
 • Users Avatars Mini
  Troip pisze: 2016-06-08 15:07
  Lisu, na 28 krajów europejskich, tylko 10 stosuje rejestrację kart prepaid, czy to jest większość? W szkole podstawowej na matematyce uczą że 1/3 jest mniejsze od 2/3. Jak widzę z elementarną matematyką nieraz bywają kłopoty :)
  20
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2016-06-08 15:13
  @Troip A widziałeś barani łbie mapkę? Tam jest pokazane, że tylko w Anglii, Szwecji i Czechach nie ma rejestracji więc głąbie nie wprowadzaj dezinformacji.
  -38
 • Users Avatars Mini
  Troip pisze: 2016-06-08 15:23
  Lisu, sam jesteś zakuty łeb, cieciu jeden, piszesz takie mądre rzeczy,że mam ochotę wysłać SMS, o treści POMAGAM, Tu jest mapka ze wszystkimi aktualnymi krajami http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/telefony-na-karte-pre-paidy-dziela-europe,566179.html
  20
 • Users Avatars Mini
  hi fi pisze: 2016-06-08 16:18
  No tak mili Panowie mozna do usr....ej smierci. Ja mam problem z numerem tramwaju. Puscili nr ktory nie lubie - protestowalem i nic to nie pomoglo. Powiedzieli ze im wolno taki puscic. Chyba w sejmie albo w TK zloze pozew.
  -8
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2016-06-08 18:57
  @Daniel Zmiana czego? Wyjaśniłem ci różnicę między tym dlaczego w abonamencie podaje się dane i po co, w prepaidzie nie ma takiej konieczności poprostu. Jak ktoś korzystał z abonamentu to pewnie dalej korzysta. Mowa jest o kimś z ulicy kto bierze prepaida. Zresztą już to pisałem wcześniej i tu i na telepolis. Do redakcji gsmonline, znów pojawił się świr pod nickiem "Lisu", proszę zwrócić uwagę na "poziom" wypowiedzi i inwektyw oraz usunąć, notorycznie robi śmietnik i obraża na forach.
  18
 • Users Avatars Mini
  Wiedzący pisze: 2016-06-08 22:02
  @asf. Zgadzam się z twoim wywodem na temat czemu operator potrzebuje danych osobowych abonenta. Ale tutaj mamy sytuację, w której to instytucje państwowe potrzebują tych danych. Dla nich nie ma znaczenia, czy ktoś zaciągnął kredyt u operatora (postpaid), czy też mu pożyczył pieniądze (pre-paid). Masz także rację, że na spadek przestępczości to raczej nie wpłynie, gdyż są sposoby na ominięcie identyfikacji (śledzenia), tyle że są one uciążliwe. Ja mam nadzieje, że obowiązkowa rejestracja częściowo pozwoli zmniejszyć ilość fałszywych zgłoszeń (żartów), przez co pozwoli skoncentrować się służbom na właściwej pracy.
  16
 • Users Avatars Mini
  And pisze: 2016-06-08 22:48
  Miałem abonament i internet w Play. Pracuje w Outsorcingu. Rozmawiam z klientem, rozmowa przerwana. Ponawiam, znów przerywa. Wstyd przed klientem. I tak naście razy w ciągu dnia. Po ręcznym wymuszeniu zmiany sieci, jakość fatalna. Awaria serwera, zdalne połączenie z laptopa - przerywa, rwie transfer. Klient czeka, czas leci, każda godzina przestoju to strata pieniędzy i zaufania. Wszystko dzieje się w Warszawie, na całym obszarze, głównie centrum. Po roku mam dość, wypowiadam umowę. Przechodzę do konkurencji. Od tamtej pory zero problemów. To tyle. Dziękuje za taką jakość. Nie polecam.
  14
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2016-06-08 23:16
  @And Dokładnie to co opisałeś miałem w Orange. Miejscami na trasie zero zasiegu a więc offline. Przeszedłem do Play i problemy zniknęły a na trasie jak jest zero jakiejś sieci, to mogę się przelogować do partnera roamingowego.
  -25
 • Users Avatars Mini
  And pisze: 2016-06-08 23:36
  Lisu: Czy w ustawieniach automatycznego wyboru sieci w telefonie nie zrywało Ci rozmowy w czasie przełączenia? Ja tak miałem za każdym razem w czasie utraty zasięgu play i nawiązania łączności z inną siecią. Testowane na Nokia E52, Sony Z3 i HTC M8.
  1
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2016-06-09 00:01
  Obecnie korzystam z dwóch telefonów - Galaxy s6edge plus i Galaxy s7 (jeden prywatny -sieć Virgin, drugi służbowy - do niedawna Orange, teraz Play). Na obu telefonach handover odbywa się bez utraty połączenia, choć niewykluczone, że zawsze może zdarzyć się jakaś wpadka. Od dawna postuluję, że każda sieć powinna mieć możliwość roamingu krajowego.
  -23
 • Users Avatars Mini
  And pisze: 2016-06-09 00:34
  W takim razie uporali się już z tym problemem. Zgadzam się, roaming krajowy powinien być w każdej sieci. Przeszedłem do T-Mobile, nie mogłem dłużej czekać nie wiedząc kiedy uporają się z tym problemem. Obsługa klienta niestety gorsza od Play za to jakość sieci jest nieporównywalnie lepsza. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
  1
 • Users Avatars Mini
  PLANET pisze: 2016-06-09 06:07
  @DanielR: słowo kluczowe: kontrolować. Sam to powiedziałeś, na dobrą sprawę nie muszę tematu rozwijać. Niemniej istnieją takie rzeczy jak zagraniczne karty SIM, użycie VPN, proxy albo alternatywnych DNSów względnie innego przekierowania pakietów, istnieje opakowanie w oniony za pomocą TORa, istnieją wreszcie mnogie sposoby komunikacji alternatywnej na pasmach radiowych i nie tylko. Zastanów się najpierw co piszesz, szczególnie biorąc pod uwagę jaka była skuteczność takiej KONTROLI w przypadku Francji, tak jak napisał Troip. Ja nie mam wątpliwości jakie intencje ma PiS. Znasz takie powiedzenie - "władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie"? Jak dla mnie sprawa jest jasna.
  8
 • Users Avatars Mini
  PLANET pisze: 2016-06-09 06:16
  @hi fi: jak czytam komentarze takich ludzi jak Ty, to się mózg lasuje. Primo: jak ACTA miała być wprowadzona, byłeś na miejscu? Jak teraz PiS(s) chcę wprowadzić Rejestr Stron Niedozwolonych (to już jest DRUGI sposób tej partii na cenzurę netu) totalnie po cichu (poczytaj sobie, czy chociaż miały być konsultacje!), to byłeś na miejscu? Podpowiem: nie byłeś, nikt nie był. Na obrady nie są wpuszczane osoby postronne. Mam zatem radę do Ciebie, jeśli nie potrafisz powiedzieć czegoś z sensem, to STFU. 2) Partii aktualnie rządzącej nie wybrała większość społeczeństwa. Zobacz ile osób żyje w Polsce, a ile głosowało na partię kaczki. Rada jak wyżej. Może faktycznie trzymaj się tematów abstrakcyjnych w stylu tych tramwajów ; )
  10
 • Users Avatars Mini
  Troip pisze: 2016-06-09 07:34
  Planet, bardzo dobrze to ująłeś, rejestracja prepaid ma tyle wspólnego z antyterroryzmem, co rower z z łodzią podwodną. W krajach które ją stosują przestępczość nie zmalała terroryści działają bez większych przeszkód, co widzimy na przykładzie Francji i ostatnio Brukseli, więc czemu niektórym tak bardzo zależy na inwigilacji własnych obywateli? wniosek jest prosty....
  11
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2016-06-09 07:39
  @Wiedzący Rejestracja jedynie jest w stanie przyspieszyć działania służb które musiałyby więcej czasu poświęcić na identyfikację "żartownisia", nie oznacza to że żartów nie będzie, sam fakt możliwości użycia telefonu bez karty sim. Założenie że rejestracja prepaidów ma zwalczać terroryzm jest śmieszne, terroryści mają mnóstwo sposobów komunikacji, nikt nie pójdzie rejestrować prepaida żeby potem z niego koordynować działania terrorystyczne. A resztę uzgodniliśmy. @And - W skrócie każdy wybór inny niż flej (T-m , O , czy plus) będzie lepszy napewno technicznie sieciowo, z obsługą klienta jest różnie. Także zmianę z flej na T-m powinieneś odczuć pozytywnie. Wystarczy porównać czym jest Networks! i ilość ich stacji do tego co "daje flej", nie wspominając kto z czyjego roamingu korzysta. Rady tego sfrustrowanego toczącego pianę z pyska Lisa możesz śmiało ignorować, poczytaj te jego wypociny i wszystko się wyjaśni. @PLANET Dokładnie tak jak piszesz.
  7
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2016-06-09 07:52
  @And Tutaj masz jeszcze rozdwojenie jaźni i pianę z pyska na całego: Tytuł artykułu: PLAY - aktualny zasięg LTE i 4G LTE Ultra PLAY I wpis bełkota: Lisu pisze: 2016-05-17 15:29 Niestety ultra ale kupa - dl 3mbps, ul 0,39mbps. Kpiny. Także "dobrze" ci radzi i prawdę pisze. Jest więcej tej jego piany.
  13
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2016-06-09 08:02
  Czy redakcja może pousuwać obraźliwe wulgarne wpisy typa 'Lisu'? Sprowadza tym spamem to forum do swojego poziomu czyli zera.
  14
 • Users Avatars Mini
  And pisze: 2016-06-09 09:35
  asf: Dzięki za informację. Wydawało mi się, że siedzi tu trochę profesjonalistów, jak widać, nie. Pozdrawiam.
  6
 • Users Avatars Mini
  And pisze: 2016-06-09 09:37
  asf: Proszę w takim razie o opinie jak obecnie wygląda jakość sieci Play jeśli chodzi o problemy, które opisałem we wcześniejszych postach. Prowadzenie działalności w Polsce to trudny kawałek chleba, trzeba myśleć o optymalizacjach kosztów. Pzdr.
  2
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2016-06-09 10:09
  @And Skocz na Telepolis i zobacz jak ludzie minusują tego głąba asf. To chory psychicznie wariat nienawidzący sieci Play "dla zasady", bez żadnego uzasadnienia. Czy mu się podoba czy nie, rejestracja prepaidów będzie, bo państwo ustanawiając ustawy na szczęście nie słucha idiotów. Skoro muszą rejestrować się abonamentowcy i przenoszący numer preepaidowcy, zupełnie nieuzasadnione jest nierejestrowanie pozostałych. Nie wymyślił tego żaden PiS, bo w Polsce rejestracja prepaid obowiązywała już w latach 90-tych, jak pierwsze prepaidy się ponawiły. Nie słuchać wywodów idioty co do jakości sieci Play. Jest lepsza od pozostałych i dodatkowo ma dostęp do innych sieci.
  -22
 • Users Avatars Mini
  hi fi pisze: 2016-06-09 10:23
  Planet, moge stwierdzić iź ciemny jestes. Nie wiesz nawet kto wybrał nowy Rząd. A tramwaje jak byś coś rozumiał, to jest alternatywa dla jałowej dyskusji o Ustawie Antyterorystyczne!!!!!!! Tyle ciemnoty w Twoim rozumowaniu - gdzie Ty byłeś jak były wybory i jak sie przyczyniłeś do WYNIKU??????? TAKIE PIERDOŁY O WSZYSTKICH USTAWACH TO MOZNA DO USR....EJ ŚMIERCI OPOWIADAĆ!!!!!!!!!!! ZAWSZE SIE ZNAJDZIE TAKI CO MU SIE NIE SPODOBA LUB SPODOBA. A jeśli masz jakiś zawód to go uzupełniaj, a nie zajmuj sie POLITYKĄ!!!!!!!!!! CHYBA ŹE NIE MASZ ZAWODU TO IDZ NA URL GDZIE PORUSZA SIE W KÓŁKO TEMATY POLITYCZNE!!!!!!!!
  -10
 • Users Avatars Mini
  Troip pisze: 2016-06-09 10:24
  And, żaden operator nie ma pokrycia naszego kraju 100% z tad biorą się rozbieżności, na jednym obszarze lepiej wypada Orange, na innym play, a jeszcze indziej plus będzie mieć najlepszy zasięg. U mnie na Mazowszu niedaleko stolicy mam w domu virgin mobile na P4 i Nju Mobile na Orange, i nie ma różnicy w zasięgu czy prędkości neta przeważnie miedzy 25,a 35 Mbps. Ale na innym terenie może być całkowicie inaczej. Na forach ludzie się skarżą na wszystkich operatorów. Więc najlepiej samemu przetestować, żeby później nie żałować
  9
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2016-06-09 13:25
  @And Zacznijmy od tego że sam flej (to taka moja nazwa tego czegoś) ma na tle pozostałych opów bardzo mało własnej infrastruktury co powoduje dwie rzeczy, jedna to gorsze pokrycie zasięgiem i druga problemy z obsługą dużego ruchu (VM jako mvno też z tego korzysta), odkąd pamiętam tam zawsze występowały problemy, sam używałem około 2 lat po przejściu z Orange i było gorzej, w każdym aspekcie, mnie najbardziej interesowały połączenia głosowe i różnice były duże, każdy operator poza flejem miał lepszą jakość połączeń i praktycznie brak denerwującego zrywania. Poczytaj sobie na forach, na telepolis jest dużo wpisów o "jakości" fleja i tego jak szybko stamtąd uciekali ci którzy tego doświadczyli. Wracali do W3 pomimo wyższych kosztów i czasem gorszych ofert chcieli mieć jakość. Ogólnie przed wpakowaniem się w abonament warto wziąć prepaida (potem możesz na tym numerze podpisać abonament) i testować. Unikniesz wielu niespodzianek. Moim zdaniem na tle normalnych infrastrukuralnych opów flej wypada najsłabiej pomimo że dysponuje dużym zasobem częstotliwości, zmuszony jest do korzystania z roamingu krajowego bo bez niego na wielu terenach poprostu flej nie istnieje (ważne jak podróżujesz). Ja dla spokoju odradzam, jeżeli wziąłeś T-m to powinno być bez porównania lepiej.
  22
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2016-06-09 13:29
  @And Na btsearch masz dość dokładne statystyki infrastrukury i lokalizacje BTS/NodeB także wstępnie możesz się zorientować czego w jakim rejonie możesz się spodziewać.
  13
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2016-06-09 16:46
  Skończ kretynie z tym hejtowaniem i nie kompromituj się bursku z grońca. Play jest najlepszą siecią choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość.
  -10
 • Users Avatars Mini
  up pisze: 2016-06-09 18:04
  @up No właśnie skończ kretynie bo jesteś żałosny.
  11
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2016-06-10 10:19
  Ale cimnota hi.hi
  -7
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2016-06-11 00:08
  Tylko bydło z grońca używa pseudosieci osrange. Normalni mają Play :)
  -9
 • Users Avatars Mini
  up pisze: 2016-06-11 14:52
  @Lisu Czyli ty bezmózgi gnoju szmaciarzu, sam używasz Orange najlepszej sieci.
  7
 • Users Avatars Mini
  up pisze: 2016-06-11 14:53
  @Lisu Normalni czyli zdecydowanie nie taki gnój jak ty.
  6
 • Users Avatars Mini
  up pisze: 2016-06-11 14:54
  @Lisu Wkleić ci dziwko twoje wpisy z konta Orange? Nie ośmieszaj się żałosny tumanie, myslisz że jak się nie podpiszesz to nikt nie wie że zaśmiecasz i z fleja i orange męska dziwko.
  6
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2016-06-11 19:03
  Oświadczam, że jestem anonentem najlepszej sieci Play a ten głąb z awatarem, który się pode mnie podszywa jest fanatykiem najgorszej sieci osrange, blokującej ludziom internet.
  -5
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2016-06-11 19:05
  U mnie na grońcu wyłącznie sieć Play działa i inne nie majo zasięgu. Najgorszy jest osrange, choć bardzo podoba mi się żółty ziemniak - jetem do niego podobny, pomimo że czuję się burakiem a nie ziemniakiem. Zresztą u nas na grońcu same warzywa. W końcu to wiocha.
  -3
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2016-06-12 22:29
  A ten ŚWIR "Lisu" dalej się podszywa pod mój nick i mysli że każdy jest tak głupi jak on i w to wierzy.... na telepolis tego świra Lisa nie minusują tylko usuwają ten jesgo bełkot zaciętej płyty. Ale to świr....
  3
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2016-06-12 23:13
  Z telepolis, to ciebie głąbie zbanowali a to co zostało ma minimum 8 minusów :)
  -1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: