PLAY ma darmowe połączenia i SMS-y na Ukrainę dla wszystkich klientów

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
PLAY ma darmowe połączenia i SMS-y na Ukrainę dla wszystkich klientów

Cała Grupa iliad okazuje solidarność i wsparcie obywatelom Ukrainy wprowadzając nielimitowane połączenia i SMSy do Ukrainy.

 

Wszyscy operatorzy Grupy iliad – Play w Polsce, Free we Francji oraz iliad we Włoszech – znieśli opłaty za połączenia i SMSy wysłane na numery telefonów głównych ukraińskich sieci komórkowych – Kyivstar, Vodafone oraz lifecell.

 

3 marca Play dla wszystkich swoich klientów wprowadza darmowe minuty i SMS-y na Ukrainę. Skorzystanie z tej opcji możliwe jest dzięki usłudze „Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę”, w której do 31 marca obniżono do 0 zł stawkę za minutę połączenia i SMS do Ukrainy (do sieci Kyivstar, Vodafone oraz lifecell). Usługę można włączyć kodem *111*201*1# lub w Play24.

 

Dodatkowo, w miejsce ogłoszonego w ubiegły czwartek darmowego pakietu 120 minut na Ukrainę i 10 GB dla klientów ofert na kartę, Play wprowadza lepszy pakiet, a w nim:

 

  • Nielimitowane rozmowy i SMSy na Ukrainę (do ukraińskich sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone, lifecell);
  • 120 minut na połączenia komórkowe i stacjonarne w Polsce;
  • 10 GB transmisji danych.

Pozostałe zasady się nie zmieniają - pakiet jest jednorazowy i włączany tym samym kodem *111*1213*1# lub w Play24. Osoby, które już wcześniej włączyły jedną z tych ofert nie muszą nic robić – zmiany dla nich zostaną wprowadzone automatycznie przez Play.

 

Operator przedłuża także ważność aktywnych kont obcokrajowców o 100 dni.

 

4 marca operator zmieni ofertę roamingu w Ukrainie – połączenia wychodzące na numery polskie i ukraińskie oraz przychodzące, SMSy i MMSy będą darmowe, a transmisja danych rozliczana po tej samej stawce co w Unii Europejskiej, czyli 14,36 zł/1 GB. Zmiana dotyczy wszystkich ofert w Play.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: