PLAY w Second Life: 220 tys. odwiedzin i nowa wirtualna wyspa

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 8
Opinie: 8

Play pierwszy multimedialny operator w Polsce wzmacnia swoją aktywność marketingową w wirtualnym świecie gry Second Life. PLAY jest jedną z pierwszych marek w Polsce, która zdecydowała się rozpocząć działalność w równoległym świecie Second Life. Do tej pory klub PLAY odwiedziło już 220 tys. użytkowników, którzy mogli w nim poznać nowych ludzi, zarobić linden-dolary (tamtejsza waluta), obejrzeć najnowsze reklamy PLAY’a, skoczyć na spadochronie oraz potańczyć i wypić wirtualnego drinka, a także nawiązać nowe znajomości wśród społeczności skupionej wokół marki PLAY.

Od 9 sierpnia PLAY rozszerza swoją działalność w Second Life otwierając Wyspę PLAY, na której znajdować się będzie m.in. klub muzyczny w stylu hawajskim, centrum multimedialne, wieżowiec z apartamentami oraz biuro prasowe, w którym dziennikarze i gracze, będą mogli spotkać się raz w tygodniu z jego pracownikami i rzecznikiem prasowym PLAY, a ściślej z ich awatarami. Gościem honorowym gry regularnie będzie również Jacek Hensler, szef marketingu PLAY.

Wyspa jest jednym z największym polskich projektów interaktywnych w rzeczywistości Second Life. PLAY chce wykorzystywać ten projekt do prezentacji nowych kampanii reklamowych oraz prezentacji usług. W przyszłości operator rozważy możliwość sprzedaży doładowań na kartę a nawet sprzedaży usług.

Oprócz tego na Wyspie PLAY zaplanowano doskonałą zabawę, cykliczne imprezy oraz konkursy, w których będzie można wygrać super nagrody zarówno w świecie wirtualnym jak np. apartamenty na wyspie oraz te ze świata realnego jak telefony i startery PLAY.

Cały projekt jest elementem prowadzonej przez PLAY kampanii reklamowej, która wykorzystuje najnowsze, multimedialne i interaktywne narzędzia marketingowe, mające na celu budowanie społeczności wokół marki PLAY oraz prezentację oferty firmy w niekonwencjonalny sposób.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Rokko-1 pisze: 2007-08-10 16:29
  a jak się tam dostać i zobaczyć??
  0
 • Users Avatars Mini
  hubert pisze: 2007-08-10 18:34
  niech oni moze najpierw zajma sie realem i nadajnikami a potem zabawa wirtualna
  0
 • Users Avatars Mini
  pilot pisze: 2007-08-11 14:33
  ja sciagnelem sobie ta gierke za darmo z netu,instalujesz i to wszystko.potem logujesz sie i grasz.
  0
 • Users Avatars Mini
  model-1 pisze: 2007-08-11 17:00
  Jeśli chodzi o scernny to jest to całkiem całkiem grafika. Ale jak naprawde jest to trzeba by było zagrać w nią.
  0
 • Users Avatars Mini
  tvisted pisze: 2007-08-12 16:32
  bez komentarza
  0
 • Users Avatars Mini
  jolka pisze: 2007-08-12 19:57
  sie rozwijaja:) i dobrze. teraz nawet w wirtualnym swiecie bedzie mozna poplejowac;) a reszta krok po kroku i sie zrobi:)
  0
 • Users Avatars Mini
  tom pisze: 2007-08-15 02:01
  Uwaga na roaming w Play karta ! Byłem w Szwecji i w Niemczech niestety tylko mogłem odbierać rozmowy dodzwonić nigdzie się nie dało. Dziś Play przyznał że w Szwecji na kartę nie możliwości dzwonienia gdziekolwiek!!! Można tylko odbierac połączenia,odbierac i wysyłac sms i to tylko będąc w zasiegu Telia Sonera i Tele 2!!!. W Niemczech można dzwonić i odbierać połączenia głosowe , sms tylko odbieranie będąć w zasięgu E-plus!!!.Na przeprosiny mam dostać doładowanie za ...10zł Podobnie we Francji
  0
 • Users Avatars Mini
  amfi pisze: 2007-08-19 20:31
  moze i technicznie nie wszystko jest jeszcze ok ale widac ze maja dobre pomysly, bardzo innowacyjne oby tak dalej a mysle ze bedzie coraz lepiej :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: